fbpx

TSplus Remote Access – Funkcje

TSPlus Remote Access

Najważniejsze funkcje

Bezpieczne, skalowalne i wielofunkcyjne rozwiązanie zdalnego dostępu

Pulpit zdalny i dostarczanie aplikacji

Udostępniaj w sieci swoje aplikacje Windows.

Tryby połączenia

Połącz się z dowolnej przeglądarki i z dowolnego urządzenia.

Narzędzie administratora

Skonfiguruj wszystkie narzędzia zdalnego dostępu w jednym miejscu.

Zdalne drukowanie

Drukuj ze zdalnego serwera na drukarce lokalnej.

Bezpieczeństwo

Zwiększ bezpieczeństwo swojej infrastruktury zdalnego dostępu.

Zarządzanie farmą serwerów

Skaluj swoją infrastrukturę zdalnego dostępu.

Więcej niesamowitych funkcji

Zoptymalizuj wydajność swoich użytkowników.

Najlepsze wrażenia użytkownika

Zapewnij większą satysfakcję użytkowników

UDOSTĘPNIAJ FIRMOWE APLIKACJE WINDOWS W SIECI

Pulpit zdalny i dostarczanie aplikacji

Zdalny dostęp do pulpitu

Z Remote Access zarówno lokalni, jak i zdalni użytkownicy mają zapewniony dostęp do scentralizowanych aplikacji systemu Windows na pełnym zdalnym pulpicie. Połączenia jednoczesne pulpitu zdalnego (RDS) obsługiwane są także przy użyciu HTML5 lub dowolnych klientów zgodnych z protokołem RDP.

Udostępnianie aplikacji

Możesz publikować aplikacje, umożliwiając użytkownikom zdalny dostęp do programów w taki sposób, jakby były natywnie zainstalowane na lokalnym komputerze. Dostęp możliwy jest za pośrednictwem konfigurowalnego menu uruchamiania lub skrótów na komputerze.

Przypisywanie aplikacji

Opublikowane aplikacje można przypisać do jednego lub grup użytkowników. Administratorzy mogą przypisywać aplikacje w oparciu o Active Directory, konta lokalne, Azure lub AWS.

Wiele sesji jednoczesnych

Remote Access umożliwia zainicjowanie od 3 do ponad 50 jednoczesnych sesji do pozwalających połączyć się z serwerem. To zapewnia skalowalne środowisko dla farmy serwerów do nawet tysięcy użytkowników. Aplikacje oraz tryby połączenia można dostosować do każdego użytkownika lub grupy.

ŁĄCZ SIĘ Z DOWOLNEJ PRZEGLĄDARKI I URZĄDZENIA

Tryby połączenia

Klient RDP

TSplus Remote Access jest kompatybilny z każdym klientem RDP. Twoi użytkownicy sesji równoczesnych uzyskują dostęp do standardowego pulpitu Windows ze skrótami, menu Start i paskiem zadań. Dzięki wykorzystaniu generatora klienta RDP TSplus, twoi użytkownicy mogą błyskawicznie i w prosty sposób nawiązywać połączenia.

Klient RemoteApp

RemoteApp zapewnia menu uruchamiania na lokalnym pulpicie użytkowników i pozwala otwierać aplikacje hostowane na twoim serwerze. Aplikacje są wyświetlane na lokalnym pulpicie użytkownika w taki sposób, jakby były uruchomione lokalnie, a nie w standardowej sesji zdalnego pulpitu. Opublikować można także pojedynczą aplikację, która uruchomi się automatycznie na lokalnym pulpicie użytkownika.

Klient HTML5

Za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego TSplus możliwe jest dostarczanie pełnego zdalnego pulpitu lub aplikacji na dowolne urządzenie i przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej. Wystarczy, że użytkownik po prostu zaloguje się poprzez konfigurowalny portal internetowy HTML5, i zdalne połączenie zostanie zainicjowane, a w przeglądarce zostaną wyświetlone wybrane aplikacje lub pełny zdalny pulpit.

Zapewnij idealne doświadczenia użytkownika

Różne typy połączeń - najlepsze wrażenia użytkownika

RDP — pełny pulpit standard MSTSC

Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnego pulpitu za pośrednictwem standardowego klienta Microsoft RDP.

RDP — pełny pulpit – połączenie jednym kliknięciem

Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnego pulpitu za pośrednictwem klienta TSplus jednym kliknięciem.

RemoteApp — ruchomy panel

Użytkownik uruchamia aplikację jednym kliknięciem z ruchomego panelu na lokalnym pulpicie.

RemoteApp – panel aplikacji

Użytkownik uruchamia aplikację jednym kliknięciem z panelu aplikacji na lokalnym pulpicie.

RemoteApp — uruchamianie pojedynczej aplikacji

Aplikacja uruchamia się automatycznie po połączeniu.

HTML5 – pełny pulpit

Użytkownik loguje się przez portal internetowy i uzyskuje dostęp do pełnego pulpitu w dowolnej przeglądarce.

HTML5 – uruchamianie pojedynczej aplikacji

Użytkownik loguje się przez portal internetowy, a aplikacja uruchamia się automatycznie w dowolnej przeglądarce.

HTML5 – Progressive Web App

HTML5 – Web Portal

SKONFIGURUJ WSZYSTKIE NARZĘDZIA ZDALNEGO DOSTĘPU W JEDNYM MIEJSCU

Narzędzia administratora

Zarządzanie użytkownikami i aplikacjami

W prosty i szybki sposób przypisz aplikacje do użytkowników lub grup.

Obsługa Active Directory

Administratorzy mogą łatwo kontrolować dostęp do aplikacji Windows w oparciu o użytkowników/grupy Active Directory, a także konta lokalne, Azure i AWS.

Generator Klienta

Utwórz własnego klienta połączeń za pomocą Client Generator.

Konfigurowalny portal internetowy

Dostosuj do własnych potrzeb portal internetowy TSplus, dodając kolory, nazwę, logo i obrazy swojej firmy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby interfejs użytkownika zyskał spersonalizowany wygląd korporacyjny.

WYGODNIE DRUKUJ DOKUMENTY Z SERWERA NA KAŻDEJ DRUKARCE LOKALNEJ

Zdalne drukowanie

Drukarka uniwersalna

TSplus Universal Printer umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca, bez konieczności instalowania sterowników drukarki lokalnej. Plik do druku jest konwertowany na PDF i automatycznie przekazywany do urządzenia użytkownika końcowego, zapewniając szybkie i płynne drukowanie. Nie ma konieczności mapowania żadnych drukarek lokalnych.

Virtual Printer

Wirtualna drukarka TSplus umożliwia precyzyjną optymalizację i zaawansowaną konfigurację drukarki. To idealne rozwiązanie, gdy niezbędne są niestandardowe ustawienia (drukowanie etykiet, określone rozmiary stron itp.). Virtual Printer jest kompatybilny z systemem Windows.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY ZDALNEGO DOSTĘPU

Bezpieczeństwo

Bezpieczne szyfrowane połączenia

Remote Access TSplus wykorzystuje nowoczesne szyfrowanie TLS, zabezpieczając wszystkie połączenia zdalnego dostępu. Obsługiwane są również certyfikaty symboli wieloznacznych. TSplus integruje bezpłatną usługę certyfikatów SSL Let's Encrypt.

TSplus Advanced Security

Zapewnij najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich serwerów i zdalnych połączeń dzięki naszemu wszechstronnemu zestawowi narzędzi cyberbezpieczeństwa.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Dodatkowa warstwa ochrony, którą zapewnia 2FA, sprawia, że łączenie się z portalem internetowym staje się jeszcze bardziej bezpieczne.

Regularne aktualizacje zabezpieczeń

Eksperci TSplus opracowują i udostępniają częste aktualizacje bezpieczeństwa i kompatybilności, dzięki czemu zapewniamy stabilność instalacji.

Lockout

Monitoruje nieudane próby logowania na serwerze dostępu zdalnego i blokuje podejrzane dane uwierzytelniające.

SKALUJ SWOJĄ INFRASTRUKTURĘ ZDALNEGO DOSTĘPU

Zarządzanie farmą serwerów

TSplus Gateway Portal

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wielu serwerów za pośrednictwem jednej bramy - portalu internetowego TSplus Gateway. Korzystając z jednego zestawu danych logowania.

Równoważenie obciążenia

Funkcja równoważenia obciążenia TSplus optymalnie rozkłada obciążenie między serwerami w Twojej farmie. A w razie nieoczekiwanego incydentu, umożliwia także powrót do serwerów przełączania awaryjnego. Alternatywnie, można przypisać określone serwery do określonych użytkowników lub grup.

Odwrotne proxy

Funkcja ta, niczym pośrednik połączenia, uniemożliwia serwerom Aplikacji bezpośredni dostęp do Internetu. Serwery aplikacji Twojej farmy działają tylko w lokalnej sieci LAN.

ZMAKSYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Więcej niesamowitych funkcji

Poświadczenia internetowe

Użytkownicy mogą łączyć się za pomocą prostego kodu PIN lub adresu e-mail, bez konieczności wprowadzania pasujących poświadczeń systemu Windows. Idealne roziązanie gdy chcesz się łączyć z tabletu lub urządzenia mobilnego.

Sesja wstępna

Możesz skonfigurować sesje użytkowników tak, aby uruchamiały się przed zaplanowanym czasem. Kiedy nastąpi połączenie, konkretna sesja użytkownika jest już otwarta. To znacznie skraca czas oczekiwania na połączenie, nawet jeśli wielu użytkowników łączy się w tym samym czasie.

Przesyłanie plików i schowek

Możesz przesyłać pliki między sesją zdalną a komputerem lokalnym. Kopiuj i wklejaj pliki z sesji zdalnej do środowiska lokalnego i odwrotnie.

Otwórz po stronie klienta

Twoi zdalni użytkownicy mogą automatyczne otwierać dokumenty Word, Excel i inne pliki bez konieczności instalowania programów lokalnie. Wymuszaj otwieranie określonych adresów URL w przeglądarce klienta, aby oszczędzać przepustowość z sesji zdalnej.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś

TSplus Remote Access można testować bezpłatnie przez 15 dni. Wersja próbna zawiera wszystkie funkcje i a jej pobranie i instalacja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami!

Translate »