fbpx

TSplus Remote Work – archive

Produkt Archiwalny

UWAGA! TSplus wprowadza strategiczną aktualizację swojej oferty produktów. Aby lepiej dostosować się do oczekiwań klientów i aktualnych potrzeb zmieniającej się rzeczywistości, od dnia 1 lipca 2023 r. TSplus nie będzie już promować ani sprzedawać nowych licencjiTSplus Remote Work - programu, który został opracowany jako odpowiedź na pandemię COVID-19.
Obecni klienci, partnerzy i użytkownicy TSplus Remote Work nie mają powodów do zmartwień, będą nadal otrzymywać wsparcie, a aktywne licencje pozostaną ważne. Nadal też nasz zespół specjalistów będzie regularnie opracowywał aktualizacje zabezpieczeń, które będą na bieżąco będą dostarczane. W razie wszelkich pytań, czy wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Kiedy nie możesz być w biurze, zabierz biuro ze sobą!

TSplus Remote Work to skuteczne  i proste rozwiązanie do tworzenia kompletnego środowiska pracy z domu, zapewniające użytkownikom zdalny dostęp do komputera biurowego w mgnieniu oka!

Idealne rozwiązanie do pracy zdalnej

ZABIERZ SWOJE BIURO
ZE SOBĄ

Prosty. Bezpieczny. Przyjazny.

Wyszliśmy od prostej potrzeby pozostania w kontakcie. Efektem końcowym jest łatwy zdalny dostęp do sesji konsoli komputera biurowego.

Na każdym Remote Work oferuje użytkownikom i administratorom bezpieczny i prosty zestaw narzędzi, który umożliwia tym pierwszym utrzymanie efektywności, tym drugim zaś ochronę danych firmowych.

Dlaczego Remote Work?

W ciągu ostatnich miesięcy, miliony pracowników pozostających dotychczas w klasycznym zcentralizowanym otoczeniu, z konieczności zostało rozproszonych na będące w różnych lokalizacjach liczne biura domowe. Koszt i logistyka samego kopiowania licencji niezbędnego oprogramowania mogą być ogromne.

Korzystanie z Remote Work w celu uzyskania dostępu do firmowych komputerów stacjonarnych może zaoszczędzić firmom wystarczająco dużo pieniędzy na kosztach licencji, aby spłacić tą inwestycję już pierwszego dnia wdrożenia naszego nowego rozwiązania.

Jak to działa?

Pojedynczy serwer w siedzibie firmy, na którym działa oprogramowanie Remote Work server, jest kluczem do rozpoczęcia pracy zdalnej.

Działa jako brama, pośrednicząca w połączeniach między zdalnymi użytkownikami a ich biurami.

Ta brama jest również serwerem sieciowym, oferującym łatwy w obsłudze, bezpieczny portal internetowy (który można rozszerzyć o 2FA). Mały klient połączeń zainstalowany na biurowym komputerze PC wykonuje wszystkie konfiguracje klienta po cichu w tle.

Dla administratorów

Narzędzie Remote Work Admin Tool jest szybkie do zainstalowania i łatwe w konfiguracji. Nie ma potrzeby instalowania ról serwera w systemie Windows Server.

Administratorzy otrzymują uproszczony interfejs z wszystkimi podstawowymi narzędziami ulokowanymi zaraz pod ręką, w sposób czytelny. Od zarządzania licencjami po dostosowywanie portalu internetowego, praca zdalna zapewnia proste zarządzanie.

Dla użytkowników

Remote Work daje użytkownikom możliwość zdalnego dostępu do komputerów w biurze za pośrednictwem dowolnego urządzenia i dowolnej przeglądarki internetowej. Co więcej, łączy ich z tą samą sesją, którą normalnie widzieliby w biurze.

Takie przyjazne w użytkowaniu rozwiązanie nie tylko obniża koszty szkolenia, ale także zapewnia użytkownikom wygodę i większą wydajność.

Wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć, to link do firmowego portalu internetowego i dane logowania.

Dla biznesów

Od kosztów licencji, poprzez szkolenia, po koszty rozbudowy infrastruktury IT – posiadanie pracowników zdalnych może szybko skomplikować sytuację.

Remote Work zapewnia firmom kompleksowe rozwiązanie zapewniające użytkownikom połączenie z komputerami w biurze.

A wszystko to przy konkurencyjnych kosztach licencji, niewielkich wymaganiach szkoleniowych i często bez konieczności wprowadzania zmian w infrastrukturze IT.

Uzyskaj dostęp do zdalnego biura w zaledwie 5 minut!

Remote Work TSplus

jest idealnym sprzymierzeńcem w pracy zdalnej.

Ten najlepszy w swojej klasie program to narzędzie nowej generacji, które pomoże Ci całkowicie bezpiecznie uzyskać dostęp do połączeń zdalnych.

Kompleksowe rozwiązanie

Licencja umożliwia dostęp na jeden komputer. Licencje mogą być sprzedawane w dowolnej ilości, na taką ilość komputerów, na jaką potrzebujesz.

 

TSplus Remote Work to wyjątkowy rodzaj oprogramowania
do zdalnego pulpitu. W przeciwieństwie do produktów
konkurencji, oferujących współdzielenie ekranu lub zdalny
dostęp do serwera firmowego, Remote Work korzysta z
własnego zintegrowanego Brokera połączeń, który pozwala na
uzyskanie BEZPOŚREDNIEGO połączenia z osobistym pulpitem
w Twoim biurze.

Remote Work vs. LogMeIn, AnyDesk, TeamViewer

Translate »