Na początku maja, John Davies, założyciel TSplusa powitał w Dublinie przedstawicieli kadry dyrektorskiej, tworzących międzynarodową społeczność naszej marki. Przybywając z całego świata, nasi odnoszący sukcesy partnerzy biznesowi spotkali się w prestiżowym Hotelu Merrion z kierownikami i osobami decyzyjnymi z kwatery głównej TSplusa w związku z wyjątkowym wydarzeniem – 10 -tą rocznicą stworzenia firmy.

TSplus narodził się  10 lat temu!

John Davis ma długoletnie doświadczenie w zakresie technologii informatycznych i rozwoju międzynarodowego biznesu. Pokonując swoją drogę zawodową od stanowiska CEO w Compuware Europe po twarz jednoosobowego startupu z nową ideą, John uczył się od globalnych liderów branży technologicznej, aby następnie samemu stać się takim liderem.

Po zakończeniu współpracy z jednym z pierwszych liderów rynku IT, John poświęcił trochę czasu na przemyślenia. Nauczył się z pierwszej ręki, w jaki sposób technologia może zmieniać modele biznesowe i tradycyjne relacje biznesowe. To był najwyższy czas, aby zastosować swoje umiejętności programisty i biznesmena.

Na początku, zdalne miejsca pracy były ciągle w powijakach. Istniało już kilku uznanych graczy w tej branży, ale ich modele biznesowe i struktura kosztów umieszczały ich produkty poza zasięgiem zwykłych użytkowników, kierując ofertę jedynie do największych przedsiębiorstw. John był zdecydowany, by zrobić to lepiej, z bardziej elastyczną strukturą licencjonowania i kosztową. Główną filozofią Tsplusa jest dostęp.

Oprogramowanie dostarcza klientom bezpieczny dostęp. Co ważniejsze, model biznesowy, który zbudował John, stworzył rynek dostępny dla biznesów każdej wielkości. Od zdalnego dostępu i publikacji aplikacji po nowatorskie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, TSplus jest dostępny dla każdego – przy kosztach, które czynią produkt osiągalnym dla każdego.

Minęło 10 krótkich lat od kamienia milowego, jakim było pierwsze udostępnienie programu TSplus. Wersja 3.10 była pierwszą kompleksową wersją. Z nowym narzędziem administracyjnym, dostępem do sieci i pełną integracją wszystkich właściwości TSplusa, wersja 3.10 przyniosła solidne, profesjonalne wyposażenie do zdalnego dostępu (pulpitu) dla rozpaczliwie zdefaworyzowanego rynku. A to był dopiero początek.

Świętując 10 lat sukcesów na polu rozwiązań zdalnego dostępu.

W 10 lat, począwszy od pierwszej wersji 3.10, TSplus umiejscowił się w pozycji kluczowego gracza w dziedzinie zdalnego dostępu. Oprogramowanie jest bardziej potężne niż kiedykolwiek. Regularne aktualizacje zapewniają kompatybilność z szerokim zakresem środowisk operacyjnych. Udoskonalenia w obszarze bezpieczeństwa są tak zaprojektowane, aby chronić użytkowników przed niebezpieczeństwami mobilnej rzeczywistości dnia dzisiejszego, ale i jutra.

Stworzyliśmy 10 regionów biznesowych (handlowo-serwisowych) TSplusa w każdym kraju na świecie. Dzisiaj, w gęstej sieci odsprzedawców i zaufanych partnerów, TSplus ma silną i ciągle rosnącą międzynarodową pozycję.

Kontynuując politykę ciągłej innowacji, TSplus jest oddany idei dostarczania bezpiecznych rozwiązań o wysokiej jakości, rozszerzonych o sprawny, skuteczny i profesjonalny serwis.

To, co czyni TSplus dziełem tak wyjątkowym, to ludzie, którzy wyznają założycielskie wartości firmy i realizują jej cele w swoich regionach. W 10 -ciu regionach rozsypanych na całym globie, Dyrektorzy Regionalni stają się twarzami marki TSplus na całym świecie. 10-te Urodziny TSplusa były idealną okazją dla nas wszystkich, by spotkać się razem w celu wymiany pomysłów biznesowych oraz przyjemnego spędzenia czasu.

Pierwszy dzień zaczął się z rozmachem, oficjalnym komunikatem Johna Daviesa, że poprzez połączone siły Zarządu Głównego TSplus oraz zespołu Regionalnych Dyrektorów, firma doświadczyła rocznego 50% wzrostu za rok 2018 i wszystko wskazuje na kontynuację tego trendu w 2019.

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com