We wrześniu 2019 zespół TSplus z przyjemnością ponownie weźmie udział w ClarionLive! Cotygodniowym seminarium internetowym. Już w najbliższy piątek – 6 września, od 18:00 do 19:00. Odnotujcie w swoich kalendarzach!

Podobnie jak Delphi lub PowerBuilder, Clarion jest szybkim językiem programowania 4GL i zintegrowanym środowiskiem służącym do programowania aplikacji bazodanowych o znaczeniu krytycznym. Wdrożenia aplikacji Clarion były testowane na całym świecie od ponad dwóch dekad. Clarion Life jest aktywną grupą użytkowników światowej społeczności programistów Clarion.

TSplus i Clarion partnerzy w tworzeniu aplikacji

Co tydzień programiści Clarion pod przewodnictwem Arnolda Younga i Johna Hickeya organizują seminaria internetowe, do których zapraszają członków swojej społeczności z całego świata, zapewniając im przestrzeń do prezentacji własnej technologi.

TSplus od lat jest członkiem społeczności Clarion Apps Developers. To rozwiązanie pulpitu zdalnego zostało zintegrowane i umożliwia użytkownikom na całym świecie zdalny dostęp do aplikacji Clarion z komputera PC, Maca, urządzenia mobilnego, gdziekolwiek się znajdują.

W tym roku TSplus ponownie ma zaszczyt wziąć udział w cotygodniowej dyskusji, w czasie której będzie miał okazję zaprezentować produkty i kluczowe funkcje opracowane w 2019 roku.

The ClarionLive! Odbędzie się webinar prezentujący z bezpieczny dostęp zdalny TSplus, dodatki RDS Knight i 2FA:

Piątek, 6 września, od 18.00 CEST.

Podczas tego webinaru Zespół programistów TSplus poruszy trzy główne tematy:

  • Nowy interfejs i kluczowe funkcje TSplus wersji 12
  • Portal internetowy TSplus i opcje bezpieczeństwa
  • Dodatek bezpieczeństwa RDS-Knight i ochrona Ransomware

30 minutowa sesja Q&A pozwoli publiczności aktywnie uczestniczyć i zadawać pytania bezpośrednio zespołowi technicznemu TSplus: Dominique, Olivier i Caleb chętnie udzielą odpowiedzi.

To świetna okazja, aby odkryć wyjątkowego gracza na rynku Pulpitu Zdalnego i Wirtualizacji. Ekonomiczną i wydajną alternatywę dla systemu Citrix! Linie produktów TSplus oferują zaawansowany, kompletny zestaw narzędzi do zdalnego dostępu dla firm, które chcą w sposób sprawny i niezawodny korzystać ze swoich zasobów w chmurze, uzyskując tą możliwość po bardzo przystępnej cenie.

Dla każdej części dołączone będą prezentacje demo live, aby pokazać całą moc TSplusa!

Nie przegapcie!

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Translate »