TSplus ponownie został uznany najlepszym dostawcą rozwiązań informatycznych przez SourceForge, największą na świecie witrynę z recenzjami i porównowarką oprogramowania.

TSplus otrzymał nagrodę Top Performer Award w edycji jesień 2021 r. od SourceForge, największej na świecie witryny z recenzjami i zestawieniami programów różnych marek. Nagroda ta jest przyznawana firmom i produktom, które otrzymały znaczną liczbę pozytywnych recenzji użytkowników, plasujących je w gronie top – najwyżej ocenianych produktów na SourceForge.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić tegorocznych znakomitych  dostawców oprogramowania w edycji jesiennej 2021 roku” – powiedział prezes SourceForge, Logan Abbott. „TSplus pokazał, że jego użytkownicy doceniają oferowane przez markę rozwiązania, o czym świadczy znaczna liczba wybitnych recenzji jej klientów”.

Aby zdobyć nagrodę Top Performer na jesień 2021 r., każdy zwycięzca musiał otrzymać wystarczającą liczbę wysoko ocenianych recenzji użytkowników, aby umieścić zwycięski produkt wśród 10% najlepiej ocenionych produktów na SourceForge, co świadczy o najwyższej jakości, jaką TSplus zapewnia klientom.

Dyrektor ds. Marketingu TSplus, Caleb Zaharris, powiedział: „W TSplus jesteśmy bardzo podekscytowani uzyskaniem nagrody SourceForge Fall 2021 Top Performer Award. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszy w swojej klasie produkt i jesteśmy szczęśliwi widząc, że nasi użytkownicy nagradzają nas dobrymi recenzjami. Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów i doceniani przez SourceForge”

Dzięki w pełni funkcjonalnemu pakietowi oprogramowań zdalnego dostępu, dostarczania aplikacji, zdalnego wsparcia i rozwiązań cyberbezpieczeństwa, TSplus oferuje ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania do pracy w świecie zdalnego dostępu.

Sprawdź naszą witrynę już dziś, aby dowiedzieć się więcej o TSplus i o tym, w jaki sposób bezpieczna praca zdalna stała się niedrogą opcją dla firm każdej wielkości.

 

Translate »