W tym miesiącu międzynarodowy prezes TSplus John Davies spotka się z Rich Yu, dyrektorem generalnym Cogito w Pekinie. Dwaj liderzy skorzystają z okazji, aby sfinalizować swoje plany rozpoczęcia drugiej fazy dystrybucji TSplus w Chinach.

Minął prawie rok, odkąd John Davis po raz pierwszy spotkał się z Rich Yu, aby porozmawiać o dodaniu rozwiązań TSplus Remote Desktop do katalogu produktów Cogito w Chinach. Od tego czasu sprawy potoczyły się całkiem dobrze.

TSplus i Cogito łączą siły w Chinach

Cogito Software to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, rozwojem i marketingiem oprogramowania. Cogito, który wszedł na chiński rynek w 2000 r., ma siedzibę w Pekińskim Uniwersytecie Nauk i Technologii. Dzięki strategii współpracy z wysokiej klasy producentami IT, Cogito z powodzeniem rozwinęło silną sieć ponad 2000 sprzedawców i 40 000 użytkowników w Chinach. Główni zachodni gracze IT, tacy jak Citrix, Java i Teamviewer, powierzyli już Cogito dystrybucję lokalną. Z oczywistych powodów John Davies wybrał również Cogito jako właściwego partnera do wprowadzenia TSplus na chiński rynek IT.

Dzięki ofercie rozwiązań dostępu zdalnego, od RDP do klienta połączenia HTML5 i portalu aplikacji WWW dostępnych na dowolnym urządzeniu, po narzędzia bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i ochrona przed oprogramowaniem Ransomware, TSplus posiada ogromny potencjał a samo przedsięwzięcie ma duże szanse na odniesienie sukcesu.

Przedstawiamy TSCom na chińskim rynku IT

Cogito Software i TSplus ogłosiły w 2019 r. długoterminową umowę, która przewiduje wyłączną dystrybucję „TSCom”, rebrandowanej – i dostosowanej do potrzeb lokalnych konsumentów – wersji TSplus.

Zespół Cogito spędził ostatnie kilka miesięcy pracując nad stworzeniem materiałów marketingowych, logo i lokalnej strony poświęconej nowemu rozwiązaniu TSCom. John Davies w przyszłym tygodniu złoży wizytę Rich Yu w Pekinie i zechce zrealizować dwa zadania: potwierdzić swoje cele biznesowe i wyznaczyć kolejne strategiczne kroki dla TSCom.

Rozwiązanie TSCom jest już dostępne w najnowszej wersji:

TSCom wkrótce będzie dostępny na rynku chińskim!

Niebawem zostanie opublikowana również strona. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

W przypadku zainteresowania dystrybucją TSplus na rynek chiński odwiedź tsplus.cn,  www.tsplus.hk lub skontaktuj się bezpośrednio z Dyrektorem Sprzedaży TSplus Asia pod adresem adrian.foo@terminalserviceplus.com.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com