fbpx

TSplus, od początków swego istnienia, kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników i ich danych. Dlatego regularnie aktualizujemy wszystkie nasze oprogramowania, dotrzymując kroku, a nawet starając się wyprzedzać zagrożenia cybernetycznej rzeczywistości.  Warto przypomnieć o znaczeniu aktualizowania serwerów TSplus Remote Access o najnowsze aktualizacje oprogramowania i wsparcie.

Zgodnie z harmonogramem, w TSplus dokonujemy jednej głównej, dużej aktualizacji oprogramowania rocznie, uzupełniając ją w trakcie roku o comiesięczne aktualizacje wydajności, dodatkowe funkcje i aktualizacje kompatybilności z systemem Windows.

Funkcje, takie jak interfejs w trybie Lite dostępny zarówno w Remote Access, jak i Advance Security, sprawiają, że warto być na bieżąco (nie wspominając o narzędziach takich jak Hacker IP protection)!

Subskrybując usługę Aktualizacji i Wsparcia TSplus, uzyskasz następujące korzyści:

  • Regularne aktualizacje zabezpieczeń, kompatybilności i ulepszeń funkcji.
  • Dostęp do każdej corocznej aktualizacji głównej wersji.
  • Bezpłatne licencje w przypadku rehostu, jeśli chcesz zmienić sprzęt.
  • Dostęp do pomocy technicznej naszego zespołu wsparcia. Telefonicznie, za pośrednictwem maila oraz on-line przy pomocy globalnego systemu zgłoszeń .
  • I najważniejsze… Zyskasz spokój ducha, ponieważ masz pewność, że Twoja infrastruktura dostępu zdalnego jest wyposażona w najnowsze rozwiązania.

Przedłużenie usługi Aktualizacji i Wsparcia jest łatwe. Wystarczy zamówić Wsparcie w naszym sklepie internetowym, podając dane licencji (ID Computer) dla której przedłużona zostaje subskrypcja. Możesz również zamówić Wsparcie za pośrednictwem maila: licenses@tsplus.eu. Usługi Aktualizacji/Wsparcia TSplus to najlepszy sposób na płynne działanie serwerów TSplus.

A propos zapewniania płynnego działania serwerów, w naszym pakiecie rozwiązań  znajdziecie kompleksowy system monitorowania wydajności i stanu serwerów — TSplus Server Monitoring. Niezbędne narzędzie dla Twojego pulpitu zdalnego i serwerów sieciowych!

Translate »