Początek roku 2022 był dla TSplus okazją do aktualizacji cennika i przedstawienia nowych ofert dotyczących oprogramowania Remote Access i innych produktów TSplus.

TSplus Remote Access jest teraz dostępny w trzech różnych edycjach, podczas gdy wcześniej był w czterech. Powodem tej zmiany jest potrzeba usprawnienia asortymentu i połączenia funkcji w pakietach, które będą optymalne i użyteczne dla różnych typów klientów.

 

  1. Printer Edition i System Edition zostały połączone w jedną wersję Desktop Edition, skierowaną do małych i średnich firm, które muszą zdalnie dostarczać aplikacje i pulpity swoim użytkownikom. Funkcjonalność wersji obejmuje zdalne drukowanie z dowolnego miejsca.
  2. Web&Mobile Edition to najlepszy sposób, aby udostępnić w sieci dowolny system Windows z klientem HMTL5 i dostosowywanym portalem internetowym. Pozwala publikować i uzyskiwać dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia i przeglądarki.
  3. Enterprise Edition jest przeznaczony dla dużych organizacji, które potrzebują centralnie zarządzać farmą serwerów i utrzymywać jej funkcjonowanie dla tysięcy użytkowników z obsługą równoważenia obciążenia i przełączania awaryjnego.

Oprócz nowych wersji, Remote Access można nabyć w ramach atrakcyjnych pakietów (edycje PLUS), które zawierają przydatne dodatkowe produkty TSplus:

  • Advanced Security: kompleksowe narzędzie zabezpieczające, zapewniające bezpieczeństwo serwerów. Dołączone jako edycja Essentials w pakietach Desktop PLUS i Web Mobile PLUS oraz jako edycja Ultimate w pakietach Enterprise PLUS.
  • Server Monitoring: doskonałe narzędzie do monitorowania serwerów i witryn internetowych oraz szybkiego rozwiązywania problemów. W zestawie z 1 serwerem i 1 witryną internetową w pakietach Desktop PLUS, Web Mobile PLUS i Enterprise PLUS.
  • Remote Support: poręczne narzędzie do udzielania zdalnej pomocy technicznej klientom na całym świecie, 24 godziny na dobę. Dołączone w opcji dla 1 agenta pomocy technicznej w pakietach Desktop Plus, Web Mobile PLUS i Enterprise PLUS.
  • Two Factor AuthenticationUwierzytelnianie dwuskładnikowe: Dodatkowa warstwa bezpieczeństwa dla portalu internetowego TSplus, nawet w trybie offline. Zawarte w pakietach Web Mobile PLUS i Enterprise PLUS.

Pakiety są tak skonstruowane, że zakup całego pakietu jest bardziej opłacalny niż nabycie samego Remote Access. Każda edycja zakupiona z pakietem obniża cenę licencji na użytkownika. Każdy administrator serwera zrozumie zapewne korzyści z kompleksowej obsługi zdalnego dostępu, jaki oferuje TSplus w zakresie innych niezbędnych narzędzi do centralnego zarządzania i optymalizacji sieci. Zestaw PLUS jest przystępny cenowo, a ponadto sprawia, że ​​administracja wszystkimi tymi różnymi aplikacjami jest dziecinnie prosta!

Ostatecznie ceny wszystkich produktów TSplus zostały zaktualizowane zgodnie z tymi zmianami. Oficjalny cennik na rok 2022 można pobrać ze strony sklepu na tsplus.pl.

Kup TSplus Remote Access ze specjalnym pakietem!

Lub pobierz w pełni funkcjonalną wersję próbną, w tym dodatki, na 5 użytkowników i 15 dni.

Translate »