W najnowszej wersji 12.70, TSplus prezentuje nowe narzędzie w arsenale swoich rozwiązań towarzyszących : Drukarka wirtualna. Dla firm, które muszą bezpiecznie wysyłać i drukować dokumenty między biurami w wielu lokalizacjach oraz pracowników, którzy chcą drukować dokumenty robocze podczas pracy w domu, drukarka wirtualna oferuje praktyczne rozwiązanie do zdalnego drukowania.

Każdego dnia organizacje różnej wielkości muszą bezpiecznie drukować z jednej lokalizacji np. głównego biura, do lokalizacji zdalnej, która znajduje się w innej sieci, a czasem nawet w innym kraju. Firmy te używają oprogramowania pulpitu zdalnego, takiego jak TSplus, aby zapewnić zdalny dostęp do ERP lub niestandardowych aplikacji biznesowych z dowolnego miejsca; udostępniać ważne dane swoim pracownikom, dostawcom, dystrybutorom, klientom lub pacjentom na całym świecie …

To, czego im brakuje to  wydajne rozwiązanie do zdalnego drukowania, które działa płynnie i szybko, a jednocześnie utrzymuje stosunkowo niskie inwestycje IT bez zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Drukuj ze zdalnej sesji jako z drukarki lokalnej: Natychmiastowe i bezpieczne zdalne drukowanie o wysokiej jakości.

Zadowolenie klienta zawsze było podstawową ideą, będąca siłą napędową w działaniach i rozwoju TSplus. Dzięki naszej najnowszej ofercie, firma TSplus oferuje alternatywne, wysokiej jakości rozwiązanie w zakresie  zdalnego drukowania, które można skalować w dowolnej organizacji: TSplus Virtual Printer.

Drukarka wirtualna umożliwia drukowanie danych udostępnianych między wieloma sieciami na drukarce lokalnej za pośrednictwem zdalnego połączenia TSplus. Tworzy ona przekierowanie, mapując sesję zdalną do drukarek lokalnych tak, jakby były one podłączone bezpośrednio. Użytkownicy doświadczają płynnego, bezproblemowego procesu drukowania – zupełnie jak w przypadku drukowania lokalnego!

1. Proste w użyciu zdalne drukowanie

Konfiguracja zdalnego drukowania jest szybka i łatwa: Wirtualna drukarka TSplus nie wymaga sterowników, a niezbędna konfiguracja ograniczona jest do minimum. Program składa się ze stacji roboczej i komponentów serwera. Po zainstalowaniu obu stron wydrukowanie ze zdalnej sesji TSplus odbywa się za pomocą dwóch kliknięć.

2. Szybkie zdalne drukowanie

Zdalne drukowanie znacznie upraszcza cały proces, eliminując potrzebę czasochłonnego pobierania załączników e-mail i plików. Wirtualna drukarka TSplus zmniejsza ilość danych drukowania, co przyspiesza transfer danych i umożliwia natychmiastowe drukowanie z dowolnego miejsca!

3. Bezpieczne zdalne drukowanie

Zadania drukowania są uruchamiane w sieci korporacyjnej i korzystają ze wszystkich już istniejących środków bezpieczeństwa, takich jak uwierzytelnianie użytkownika, szyfrowanie danych, szyfrowanie transmisji… Jest to izolowany proces, który działa na poszczególnych sesjach, więc nie ma ryzyka wycieku poufnych informacji.

4. Elastyczne zdalne drukowanie

Drukarka wirtualna TSplus obsługuje wszystkie marki drukarek, oferując zarówno standardowe, jak i szczególne funkcje drukowania w najlepszej jakości: kolor i rozdzielczość; rozmiar papieru, orientacja… Ponadto drukarka wirtualna działa dobrze w środowisku zarówno jedno-, jak i wielodostępowym!

Wirtualna drukarka TSplus to elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie do zdalnego drukowania, które zmniejsza inwestycje w sprzęt i ułatwia zarządzanie drukowaniem w sieci.

Ten nowy dodatek jest zawarty jako 15-dniowa wersja próbna w najnowszej wersji TSplus i może być używany z Generowanym klientem, RemoteApp i wtyczką Web-Portal.

Pobierz najnowszą wersję TSplus 12.70 i wypróbuj drukarkę wirtualną bezpłatnie przez 15 dni

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com