Witajcie,

Network monitoring pomaga zaoszczędzić czas i zredukować koszty, aby organizacje mogły uniknąć czasochłonnych  badań i śledzenia błędów oraz umieścić swoje cenne zasoby w kontrolowanym środowisku.

Server Genius jest łatwą w użyciu, zcentralizowaną konsolą monitorującą. Narzędziem, w którym Administratorzy mogą szybko sprawdzić status wszystkich monitorowanych serwerów.

 

  • Server Genius Monitorowanie i Raportowanie daje Administratorom narzędzia niezbędne do stawienia czoła potencjalnym problemom.
  • Szczegółowe dane o  wydajności serwera, ruchu w sieci i sesjach użytkowników, dając Administratorom narzędzie do planowania i zapobiegania awariom, pozwalając utrzymywać działanie farmy serwerów na najwyższym poziomie efektywności.
  • Bez właściwych narzędzi, monitoring sieci może być bardzo czasochłonnym zajęciem. Uwolnij się od codziennego monitorowania. Nie spędzaj wielu godzin w tygodniu na ręcznym sprawdzaniu stanu twoich serwerów. Pozwól programowi Server Genius wykonywać za Ciebie czarną robotę, tak abyś mógł się skupić na biznesie.

Pobierz Server Genius 14-dniową wersję próbną teraz.  

Zidentyfikuj problemy szybciej I rozwiąż je zanim będą miały wpływ na twój biznes.

Po więcej informacji, proszę odwiedź naszą stronę.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com