Twoja firma korzysta z usług zdalnego pulpitu, aby udostępniać dane i aplikacje biznesowe z dowolnego miejsca, 24 godziny na dobę.

Mamy świetny sposób na obniżenie kosztów IT i uelastycznienie twoich działań. Ale co, jeśli twoi pracownicy nie wykorzystują tego zasobu w optymalny sposób?

Jeśli zamiast oszczędzania kosztów i czasu serwery są przeciążone, sieć jest przesycona, a pamięć zaczyna być niewystarczająca? Wirtualne i fizyczne monitorowane serwery SĄ BIJĄCYM SERCEM całej Twojej firmy. Potrzebujesz więc odpowiednich narzędzi, które pozwolą przewidywać i uniknąć wszelkich problemów, które mogłyby zaszkodzić Twojej działalności.

Serer Genius pomaga przedsiębiorstwom zoptymalizować wydajność poprzez monitorowanie serwerów RDS, stron internetowych i sesji zdalnych.

Serwer Genius udostępnia szczegółowe informacje dotyczące kluczowych danych serwera oraz wydajności, zawiera również skuteczny system ostrzegania o wyskakujących wiadomościach e-mail i powiadomieniach. 

Serwer Genius pokazuje dokładnie, gdzie jest problem, niezależnie od tego, czy jest na poziomie serwera, sieci czy aplikacji.

Dzięki szybkiemu przeglądaniu interfejsu internetowego możesz sprawdzić, który użytkownik lub aplikacja jest najlepszym odbiorcą dla różnych zasobów serwera i o której porze dnia.Jest szybki w instalacji, zawsze dostępny i łatwy w użyciu, nawet kiedy nie dysponujesz wiedzą techniczną.

Pobierz serwer Genius i lepiej zarządzaj możliwościami IT przy najwyższym poziomie dostępności dla wszystkich urządzeń – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com