fbpx

TSplus uruchamia Akademię TSplus i przedstawia pierwszy w historii kurs e-learningowy dotyczący oprogramowania Remote Support

TSplus ogłasza oficjalne uruchomienie programu Akademii TSplus oraz udostępnia pierwszą w historii platformę e-learningową TSplus. Po sześciu miesiącach niestrudzonych wysiłków, uznana trenerka i ekspertka w dziedzinie nauki cyfrowej Chantal Dumont, z powodzeniem opracowała kompleksowy kurs szkoleniowy poświęcony oprogramowaniu Remote Support.

Platforma szkoleniowa TSplus Academy została stworzony z myślą o odbiorcach, którzy chcą w pełni zrozumieć wszystkie meandry oprogramowania TSplus do zdalnego wsparcia oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie jego użytkowania. Kurs został podzielony na pięć odrębnych modułów, które – krok po kroku – poprowadzą cię po różnych aspektach oprogramowania:

  • Moduł 1: Co to jest oprogramowanie Remote Support
  • Moduł 2: Konfiguracja
  • Moduł 3: Dostęp i Zarządzanie Sesjami
  • Moduł 4: Dostęp nienadzorowany i Wake-On-Lan
  • Moduł 5: Bezpieczeństwo i hosting w chmurze

Każdy moduł składa się z kilku kroków, umożliwiających uczestnikom stopniowe zwiększanie biegłości w korzystaniu z oprogramowania. Kurs wykorzystuje różnorodne typy treści, między innymi grafikę, filmy (dostępne zarówno w trybie „tylko do oglądania”, jak i interaktywnym) oraz testy sprawdzające nabytą wiedzę.

Akademia TSplus: Zwiększ kompetencje w zakresie obsługi oprogramowania Remote Support

Program e-learningowy Akademii TSplus skierowany jest nie tylko do początkujących użytkowników, ale także do obecnych klientów, którzy chcą poprawić swoją biegłość w korzystaniu z określonych funkcji, których przybywa z każdą kolejną aktualizacją. Ponadto, umożliwia partnerom i sprzedawcom zdobycie prestiżowego certyfikatu TSplus Remote Support Expert. Uczestnicy, którzy pomyślnie przejdą wszystkie zadania sprawdzające zawarte w kursie, otrzymają oficjalne potwierdzenie swych umiejętności w postaci certyfikatu.

 

Dostęp do kursu TSplus uzyskasz bezpośrednio z górnego menu strony internetowej Remote Support pod adresem https://tsplus.net/remote-support/ , klikając na nową zakładkę „Academy”. Mając na uwadze wrażenia naszych użytkowników stworzyliśmy przyjazny interfejs, który zapewni płynną i intuicyjną naukę dla uczestników.

Dla firmy, która już osiągnęła doskonały poziom w branży rozwiązań zdalnego dostępu, krok w kierunku stworzenia autorskiej platformy szkoleniowej, był posunięciem przełomowym. Jak zwykle, deklarujemy, że to dopiero początek kolejnej innowacyjnej dla nas ścieżki rozwoju. W miarę pojawiania się nowych wersji Remote Support zawartość kursu będzie oczywiście regularnie aktualizowana, aby informacje, które prezentuje odzwierciedlały najnowsze ulepszenia.

Zespół TSplus nie ustaje w wysiłkach, by zapewniać wyjątkowe doświadczenia swym użytkownikom, również w zakresie edukacyjnym. Jesteśmy więc ciekawi Waszych spostrzeżeń i czekamy na opinie uczestników.

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, TSplus pracuje nad rozszerzeniem oferty Akademii TSplus, aby zagwarantować możliwość zdobycia unikalnych kompetencji i specjalistycznej wiedzy również użytkownikom TSplus Advanced Security.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie TSplus Academy i zapisać się na kurs szkoleniowy dotyczący oprogramowania Remote Support, odwiedź stronę https://academy.tsplus.net/.

 

Translate »