fbpx

Podobnie, jak w nieoczekiwany sposób trzy lata temu, za sprawą szalejącego po świecie wirusa, nastąpił nagły zwrot w naszej rzeczywistości, podobnie teraz wróciliśmy do tak wyczekiwanej normalności. Wiele osób, zmuszonych uprzednio do rezygnacji z pracy w stacjonarnych biurach, powróciło już na stałe do wcześniejszego trybu pracy. Wobec nowych okoliczności, TSplus podjął decyzję o strategicznej aktualizacji swojej oferty produktów. Pragnąc lepiej dostosować ją do obecnych potrzeb klientów i globalnej sytuacji, postanowiła o rezygnacji ze sprzedaży oprogramowania TSplus Remote Work.

Nowa rzeczywistość – przeniesienie punktów ciężkości w ofercie TSplus

TSplus Remote Work został opracowany w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Jego celem było zapewnić niedrogie, przyjazne dla użytkownika i bezpieczne rozwiązanie dla firm przechodzących w trybie pilnym na pracę zdalną. Obecnie, gdy kryzys wyraźnie ustąpił, a tradycyjne miejsca pracy odzyskują znaczenie, TSplus postanowił przedefiniować swoją ofertę produktów i skoncentrować uwagę na swoich podstawowych mocnych stronach i rozwoju istniejących i uznanych rozwiązań.

Tak Dominique Benoit, CEO TSplus wyjaśnia ostatnie decyzje firmy:

„Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, pozostajemy zaangażowani w realizację potrzeb naszych klientów. Oprogramowanie TSplus Remote Work odegrało kluczową rolę podczas pandemii, nadszedł jednak czas, aby skupić się na naszych podstawowych produktach. Ta strategiczna decyzja pozwoli nam udoskonalić i poszerzyć naszą ofertę, zapewniając jeszcze większą wartość naszym klientom”.

Benoit, Dyrektor Generalny TSplus

Dla aktywnych licencji TSplus Remote Work sytuacja bez zmian

Przypominamy, że jak niemal każda licencja w ofercie TSplus Remote Work ma charakter wieczysty. Obecni klienci, partnerzy i użytkownicy TSplus Remote Work nie mają więc żadnych powodów do obaw. Licencje nadal objęte będą naszym wsparciem, aktywne licencje pozostaną ważne, dostarczane będą również regularne aktualizacje zabezpieczeń. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasz zespół wsparcia pozostaje do dyspozycji.

Aby zapewnić stałą dostępność informacji na temat produktu, pozostawiamy na naszej stronie podstronę Remote Work, która teraz będzie należała do kategorii „archiwalnych produktów”. Klienci i specjaliści IT mogą uzyskać dostęp do dokumentacji technicznej i marketingowej związanej z TSplus Remote Work.

TSplus nieustannie zachęca klientów, partnerów oraz specjalistów IT do odkrywania gamy wciąż ewoluujących rozwiązań oprogramowania do zdalnego pulpitu, które zasilają katalog naszych produktów. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat oferty TSplus, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży pod adresem licenses@tsplus.eu.

Wyjaśnimy, udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy w wyborze najlepszej opcji, która spełni Wasze konkretne wymagania biznesowe.

 

Pobierz i wypróbuj dowolne oprogramowanie TSplus za darmo!

POBIERZ

 

Translate »