W TSplus dążymy do zapewnienia wartości na poziomie globalnym. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest regularne aktualizowanie naszego oprogramowania – ale nie tylko poprzez wprowadzanie najnowszych ulepszeń technicznych.

Równie ważne jest, aby na bieżąco zajmować się drobiazgami, które mogą bezpośrednio wpływać na łatwość użytkowania i administracji.

To podejście wyjątkowo wybrzmiało w ostatnich aktualizacjach TSplus Advanced Security.

Oprócz dodania funkcji technicznych, takich jak wykonywanie kopii zapasowych TSplus i przywracania z wiersza poleceń, TSplus zapewnia również jakość dożywotnich aktualizacji dla naszych odbiorców na całym świecie.

Począwszy od wersji 5.2 zaktualizowaliśmy i wzmocniliśmy nasz schemat blokowania Geo-IP nowymi dodatkami do bazy danych, która używana jest do przypisywania adresów IP zgodnie z krajem pochodzenia.

Utrudnia to cyberprzestępcom ze znanych problematycznych miejsc przekroczenie bariery zabezpieczeń i przedostanie się do sieci.

Dodaliśmy również szereg ulepszeń funkcji, usprawniających administrację.

Wyposażono interfejs w zaawansowany podgląd umożliwiający dodawanie użytkowników i grup oraz zarządzanie nimi z każdej dostępnej domeny.

Zaktualizowany system alertów e-mail wbudowany w nasze narzędzie Ransomware Protection umożliwia natychmiastową reakcję w przypadku próby włamania.

Nowe opcje wiersza poleceń sprawiają, że automatyzacja procesu tworzenia kopii zapasowych i przywracania na serwerze TSplus jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twojej sieci dostępu zdalnego.

Szczegóły tych aktualizacji można znaleźć tutaj:

Dziękujemy naszym klientom za dotychczasowe zaufanie i zachęcamy do aktualizowania na bieżąco naszych oprogramowani, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i korzystać z najnowszych rozwiązań TSplus.

 

⇒ Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat TSplus:

Translate »