Jako klient TSplus zdajesz sobie sprawę z ogromnych korzyści płynących z rozwiązań łatwego dostarczania aplikacji i zdalnego dostępu do pulpitu, które możesz dzięki nam zapewnić sowim użytkownikom.

W TSplus dokładamy wszelkich starań, aby zdalny dostęp był bezpieczny i bezstresowy. W tym celu wydaliśmy znaczącą aktualizację naszego flagowego pakietu zabezpieczeń, TSplus Advanced Security.

W sytuacji, gdy coraz bardziej powszechne stały się przestrzenie robocze oparte na zdalnym dostępie, ochrona przed oprogramowaniem Ransomware szybko ewoluuje w wiodący arsenał bezpieczeństwa.

Nowo ulepszona Ochrona Ransomware w Advanced Security to nasza odpowiedź na to rosnące zagrożenie.

Dzięki inteligentnemu monitorowaniu aktywności nasze narzędzie do ochrony przed oprogramowaniem typu ransomware nie ogranicza się do wykrywania znanych typów plików. Jego inteligentne systemy wykrywają podejrzane zachowanie, podobnie jak klasyczne podejrzane typy plików.

Advanced Security umożliwia również automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików będących celem ataków. Jeśli nie masz pewności co do integralności pliku po zdarzeniu blokady ransomware, możesz po prostu przywrócić podejrzany plik z łatwej w użyciu konsoli kopii zapasowej.

TSplus Advanced Security to wielofunkcyjne narzędzie bezpieczeństwa, którego potrzebujesz, aby chronić swoje serwery.

Obejrzyj nasz nowy film:

Sprawdź już dziś na tsplus.pl, aby dowiedzieć się więcej o TSplus Advanced Security.

Pobierz najnowszą wersję.

Przeczytaj najnowsze informacje prasowe o TSplus:

 

Translate »