fbpx

Z radością prezentujemy wyjątkowe ulepszenie dla oprogramowania TSplus Remote Support  – Konsolę Administracyjną Remote Support.

Sprawne i proste zarządzanie zadaniami zdalnego wsparcia

W TSplus stale pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie zdalnego dostępu, zdalnego wsparcia oraz administracji systemami. Nasza nowa konsola administracyjna została zaprojektowana w celu usprawnienia i uproszczenia zadań zdalnej pomocy technicznej, dzięki czemu zarządzanie użytkownikami i ich systemami oraz ich wydajna obsługa stają się prostsze niż kiedykolwiek.

Najważniejsze zalety konsoli administracyjnej TSplus Remote Support

  • Intuicyjny interfejs: Konsola administracyjna oferuje łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia administratorom szybką nawigację po uprawnieniach użytkowników i grup.
  • Scentralizowane zarządzanie: Administratorzy mogą teraz sortować komputery zdalne w różnych folderach w celu kontroli dostępu zespołu.
  • Organizacja zespołu wsparcia: Możesz przypisać członków zespołu wsparcia do grup, a następnie zarządzać zdalnym dostępem do komputera na podstawie członkostwa w grupie.

Konsola administracyjna TSplus Remote Support wyraźnie podniesie możliwości naszych klientów w zakresie zapewniania użytkownikom najwyższej jakości usług zdalnego wsparcia. Jest również kolejnym wyrazem naszego ciągłego zaangażowania, by dostarczać firmom najlepszych narzędzi i funkcji, które pozwolą odnieść sukces.

Aby zacząć korzystać z konsoli administracyjnej TSplus Remote Support, po prostu zaktualizuj Remote Support do najnowszej wersji. Domyślnym administratorem jest osoba, która początkowo skonfigurowała konto Remote Support.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Remote Support, zachęcamy do pobrania 15-dniowej, w pełni funkcjonalnej wersji próbnej.

Jako marka, dla której nieustanny rozwój i podążanie za potrzebami klientów jest jednym z filarów istnienia na rynku zdalnego dostępu, dążymy do ciągłego ulepszania naszych produktów. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub potrzebujesz pomocy dotyczącej Konsoli administracyjnej, nie wahaj się skontaktować z naszymi zespołami sprzedaży i pomocy technicznej .

Translate »