Z przyjemnością  informujemy, że wersja TSplus 12.30 jest już ogólnie dostępna.

Ta istotna aktualizacja zawiera dwa ważne udoskonalenia:

  • Weryfikacji 2FA  można teraz dokonać również przez SMS.
  • RDS-Knight może być zainstalowany na Windows Server 2008 i  znacznie poprawiły się jego dwie fundamentalne funkcje ochronne przeciw niepożądanym  zdalnym połączeniom.

Wraz z wersją 12 przedstawiliśmy dwuelementową Autoryzację TSplusa, która jest dodatkowym sposobem na zabezpieczenie dostępu do portalu aplikacji sieciowych.  Administratorzy mogą teraz wybrać pomiędzy dwoma metodami, aby wysłać unikalne  kody weryfikacyjne na urządzenie użytkownika:

  • poprzez  uwierzytelniającą mobilną  aplikację (na przykład: : Google czy Microsoft Authenticator, Authy…) po zeskanowaniu kodu QR na portalu TSplus.
  • poprzez SMS przez otwarcie darmowego konta na stronie zewnętrznego operatora SMS: Twolio.

Cały proces konfigurowania tych opcji został opisany w naszym internetowym przewodniku użytkownika

Narzędzie Administracyjne  (Admin Tool)  oferuje teraz  kompletny panel do zarzadzania 2FA: Administratorzy mogą z łatwością dodać lub usunąć  użytkowników, wybrać metodę weryfikacji  (na każdego użytkownika), obsłużyć ustawienia SMS i bezpośrednio testować funkcje.

Przez 30 – dniowy okres testowy dostarczonych zostaje 50 SMSów (10 uzytkowników). To proste,  elastyczne i wydajne! W dodatku, unikalny dodatek zabezpieczeń RDS-Knight, został również  uaktualniony, a jego ostatnia wersja 4.2 jest oferowana jako trial (w wersji próbnej) wraz z oprogramowaniem TSplus 12.30:

  • Working Hours Restriction (Ograniczenie Czasu Pracy) dostarcza nowe wspaniałe ustawienia: Administratorzy mogą wymusić automatyczne przerwanie połączenia użytkownika, kiedy ich skonfigurowany czas pracy dobiegnie końca. To oznacza, że RDS-Knight może być tak skonfigurowany, aby zapobiec otwarciu się sesji  oraz sesje, które są już otwarte mogą być automatycznie zamknięte po ostrzeżeniu użytkownika, gdy wyczerpią się sloty jego skonfigurowanego czasu.
  • Homeland Protection została wzmocniona na wszelkie próby połączeń z nieautoryzowanych krajów.  Ta zmiana stanowi znaczący krok w stronę bardziej niezawodnego i przyszłościowego rozwiązania, jakim staje się RDS-Knight. Jednakże, jest to również  daleko mniej obciążające dla procesora.

Najnowsze udoskonalenia TSplus zapewniają wysoką kompatybilność z systemem operacyjnym Windows 10 1903 “Aktualizacje z maja 2019” dla edycji Pro, Education i Enterprise.

TSplus 12.30 zawiera wiele innych usprawnień i poprawek, które pojawiły się już w poprzednich wersjach. Szczegóły dotyczące zmian można sprawdzić w Dzienniku zmian.

Aby pomóc Ci zrozumieć  naturę wszystkich daleko idących  ulepszeń i dodatkowych funkcji w TSplus 12.30, nakręciliśmy zupełnie nowy video tutorial, który przedstawia unowocześniony interfejs:

Przeczytaj ostatnie publikacje o aktualizacjach produktów Terminal Service Plus:

 

Pobierz najnowsze aktualizacje  TSplus V12

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com