W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni firma Microsoft wydała szereg aktualizacji. Jest to zawsze niepewna sytuacja dla tych, którzy mocno zainwestowali w ekosystem Windows, włączając w to używanie protokołu Remote Desktop Protocol z Windows 10. TSplus, atrakcyjna cenowo i prosta alternatywa dla Windows RDS, opracowuje cotygodniowe aktualizacje, które są ukierunkowane na zmiany zgodności i stabilności wprowadzone przez Aktualizacje MS.

Pulpit zdalny systemu Windows to bezpłatne narzędzie, które umożliwia użytkownikom łączenie się ze zdalną maszyną – komputerem, serwerem – oraz korzystanie z interfejsu graficznego na odległość. Tworzy połączenie RDP między serwerem terminali systemu Windows a klientem pulpitu zdalnego w celu zapewnienia stabilnej, interoperacyjnej komunikacji.

Protokół zdalnego pulpitu to podstawowe narzędzie umożliwiające zdalny dostęp do komputera z systemem Windows i aplikacji biznesowych z dowolnego miejsca. Jest to inteligentne rozwiązanie do wdrażania starszych aplikacji na wielu urządzeniach.

Przetwarzanie w chmurze może być prostsze w obsłudze i lepsze pod kątem wdrażania dla pracowników zdalnych, ale wiele firm nie migrowało do chmury, a nawet nie może tego uczynić ze względów regulacyjnych lub bezpieczeństwa. Dzięki usługom terminalowym Windows użytkownicy mogą po prostu używać plików i oprogramowania zapisanego lokalnie na ich zdalnym komputerze.

TSplus – technologia zdalnego dostępu

TSplus posługuje się technologią zdalnego dostępu, bazując na własnych rozwiązaniach informatycznych, umożliwiających niezawodny i bezpieczny zdalny dostęp do systemów Windows 10… z dowolnego urządzenia. Można go łatwo zainstalować w dowolnym systemie operacyjnym Windows, od Vista do W10 Pro!

Scentralizowane narzędzie AdminTool sprawia, że konfiguracja i zarządzanie są niezwykle proste we wszystkich typach i rozmiarach instalacji, obejmujących różne urządzenia i systemy operacyjne. Aby sprawdzić całą gamę wspaniałych funkcji TSplus, odwiedź stronę internetową.

Użytkownicy mogą łączyć się za pomocą klienta połączenia, którym może być narzędzie zdalnego pulpitu Windows lub zintegrowany klient TSplus RDP, a także klient TSplus HTML5 działający za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Co oznacza, że można połączyć się ze środowiskiem W10 z MAC lub urządzenia mobilnego z systemem Android… jak tylko chcesz!

Przeczytaj następujący artykuł, aby uzyskać więcej informacji na temat TSplus dla systemu Windows i Dokumentację online dotyczącą skutecznego wdrożenia, począwszy od ustawienia odpowiedniego portu pulpitu zdalnego i wygenerowania własnych klientów pulpitu zdalnego.

Kompatybilność z najnowszymi aktualizacjami dla pulpitu zdalnego w systemie Windows 10

TSplus jest zawsze aktualizowany, aby zachować zgodność z najnowszymi wersjami systemu Windows. Tak jest w przypadku ostatnich aktualizacji W10. Firma Microsoft systematycznie wydaje wtorkowe poprawki, patche zabezpieczeń dla wszystkich obsługiwanych wersji systemu Windows 10. W ramach tego procesu firma Microsoft udostępna także zbiorcze aktualizacje systemu Windows każdego miesiąca.

Nasz zespół ekspertów ds. Rozwoju zdaje sobie sprawę, w jaki sposób aktualizacje mogą wpływać na systemy klientów i działają nieustannie z wyprzedzeniem. Jak zwykle, cicha i automatyczna aktualizacja istotnie usprawnia wszystkie serwery TSplus podłączone do Internetu!

Ponadto opublikowaliśmy niedawno nowe wersje TSplus LTS 11 i LTS 12, które zawierają wszystkie poprawki zgodności opracowane w ostatnich tygodniach w odpowiedzi na różne aktualizacje Microsoft i ich zapowiedzi.

W ramach nowych funkcji zawartych w aktualizacji W10 jeszcze z końca ubiegłego roku, aplikacja Microsoft Remote Desktop otrzymała kilka godnych uwagi zmian dotyczących użytkowania na smartfonach i tabletach z Androidem. Pełne zmiany można przeczytać w dzienniku zmian MS.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat ostatnich aktualizacji TSplus, sprawdź nasze dzienniki zmian.

Pobierz i przetestuj za darmo najnowszą wersję TSplus 

Translate »