fbpx

TSplus Remote Support 3.5. Zwiększona wydajność i użyteczność dla bezproblemowej pomocy zdalnej

TSplus wydał właśnie TSplus Remote Support v3.50. Najnowsza wersja wprowadza szereg znaczących ulepszeń, które wynoszą doświadczenie użytkownika na zupełnie nowy poziom, zapewniając lepszą użyteczność, responsywność i ogólną wydajność.

TSplus Remote Support to potężne oprogramowanie zaprojektowane w celu ułatwienia zdalnej pomocy. Umożliwia pracownikom zdalnego wsparcia technicznego i konserwatorom sieci IT bezproblemową zdalną współpracę i zapewnia wydajne narzędzie do wsparcia na odległość dla dostawców usług zarządzania i usług IT. Dzięki tej nowej, przełomowej w swej istocie wersji, TSplus zrobił ogromny krok naprzód, dostosowując funkcje oprogramowania do najnowocześniejszych i najwyższej klasy standardów w branży zdalnego pulpitu.

Szybkie i niezawodne zdalne sterowanie komputerem i udostępnianie ekranu

Jednym z najbardziej znaczących zmian w nowej wersji jest wyraźna poprawa wydajności w zakresie przechwytywania ekranu, osiągająca do 5 razy więcej klatek na sekundę (FPS). Ta optymalizacja skutkuje niezwykle płynną i responsywną sesją zdalną, umożliwiając technikom bezproblemową nawigację i rozwiązywanie problemów z wyjątkową szybkością i precyzją. Użytkownicy odczują wzrost wydajności, ponieważ uzyskują dostęp do zdalnych systemów i kontrolują je bez wysiłku, zapewniając szybkie i wydajne wsparcie.

Ponadto TSplus Remote Support może teraz pochwalić się zmniejszonym ogólnym zużyciem procesora. Minimalizacja zużycia zasobów odbywa się oczywiście bez uszczerbku dla możliwości oprogramowania. Optymalizacja natomiast zapewnia bardziej wydajne i sprawne działanie, umożliwiając administratorom adekwatne przydzielanie mocy obliczeniowej do innych krytycznych zadań.

Kolejną wyjątkową aktualizacją jest ulepszenie w zakresie obsługi scenariuszy ponownego łączenia. TSplus Remote Support zapewnia teraz bezproblemowy proces ponownego nawiązywania połączeń, umożliwiając użytkownikom szybkie wznowienie zdalnych sesji w przypadku przerw lub problemów z siecią. To rozwiązanie, umożliwiające nieprzerwane sesje pomocy technicznej, znacznie skraca przestoje i tym samym pozytywnie wpływa na produktywność.

Lepsze wrażenia użytkowników

To jednak nie koniec ulepszeń, jakie wprowadziliśmy wraz z wersją 3.5. TSplus Remote Support, poza stricte technicznymi innowacjami, wprowadza wyrafinowane podejście do zdalnego kursora myszy. Od teraz kursor będzie wyświetlany tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Zapewni to przejrzystość ekranu, poprawiając ogólne wrażenia wizualne zarówno z punktu widzenia techników, jak i użytkowników końcowych.

Dzięki tym przełomowym zmianom TSplus Remote Support znalazł się w czołówce rozwiązań do pomocy zdalnej. Zoptymalizowana grafika i wyświetlacz w połączeniu z niezrównaną poprawą wydajności sprawiają, że oprogramowanie niczym nie ustępuje ofertom konkurencji, rodem z najwyższej półki. Użytkownicy mogą teraz cieszyć się prawdziwie urzekającym i płynnym doświadczeniem zdalnego wsparcia, przenosząc swoje doświadczenie dostępu zdalnego na nowe poziomy produktywności i wydajności.

Aby zapoznać się z pełną listą zmian i ulepszeń w TSplus Remote Support v3.5, odwiedź oficjalny dziennik zmian .

Chcesz osobiście doświadczyć ulepszonych możliwości TSplus Remote Support? Zachęcamy do pobrania i wypróbowania oprogramowania za darmo.

 

 

Translate »