fbpx

Nie ustaje deszcz nagród, jakimi obsypywany jest TSplus, twórca oprogramowania dla rozwiązań zdalnego dostępu. Ostatni kwartał 2022 roku upłynął pod znakiem artykułów prasowych, nagród i innych form uznania dla produktów TSplus, potwierdzających potencjał marki jako lidera na rynku.

Top Performer w kategorii Remote Desktop

W tym kwartale firma TSplus została wielokrotnie nagrodzona za swoje wyniki, wysoki poziom zadowolenia klientów i ambitne podejście do innowacji — począwszy od SourceForge, największego na świecie katalogu porównującego oprogramowanie i zawierającego recenzje użytkowników, przewodniki po oprogramowaniu i nie tylko. W październiku platforma uznała oprogramowanie TSplus za Top Performer Remote Desktop, a następnie firma zyskała status Lidera w tej kategorii.

Ten certyfikat jest przyznawany tylko wybranym produktom, które osiągnęły najwyższy poziom pochwał w recenzjach użytkowników na SourceForge. Platforma przyznaje nagrody wyjątkowym firmom i produktom z doskonałymi recenzjami, plasującymi recenzowane oprogramowanie w górnym piątym percentylu najwyżej ocenianych produktów.

Oto przykłady recenzji od użytkowników TSplus:

„TSplus to świetny produkt do świadczenia usług w chmurze i hostowania dowolnej aplikacji ERP w Internecie. W Stack zapewnił nam wielką wartość pozwalającą na świadczenie naszym klientom usług na najwyższym”. – Vishesh G.

„Po prostu najlepsza alternatywa dla MS RDS lub Citrix dostępna na rynku. Jest bardzo lekka, łatwa w konfiguracji i bardzo szybka”. – Howard L.

Stabilność, ergonomia, doskonałe wsparcie, znacznie tańsze niż inne rozwiązania, bardzo łatwe wdrożenie. Doskonały produkt i responsywne wsparcie. ” – Christian D.

Oprogramowanie po prostu działa i robi wszystko, czego oczekuję, na połączeniu AWS i wewnętrznych serwerów. To była długa współpraca biznesowa między moją firmą a TSplus i z biegiem czasu zbudowałem z nimi dobre relacje partnerskie. Kluczowym czynnikiem dla mnie jest to, że personel, z którym mam teraz do czynienia, to ten sam personel, z którym zaczynałem ponad 10 lat temu, co jest pocieszające i wskazuje na stabilną firmę, która będzie istnieć tak długo, jak ja. ” — Al S.

Cytując tylko kilka.

Innowacyjny dostawca rozwiązań zdalnego dostępu

Tymczasem internetowe wydawnictwo informacji biznesowych z regionu APAC (Azja i Pacyfik) – Media APAC Business Headlines, opublikowało obszerny wywiad z Dominique’m Benoit,  założycielem i dyrektorem generalnym TSplus. Była to zarazem okazja do przyznania TSplus tytułu Najbardziej Przełomowego Dostawcy Rozwiązań Zdalnego Dostępu w 2022 roku oraz do przyznania firmie certyfikatu Service Excellence.

 

To rosnące uznanie osiągnięć i jakości usług TSplus potwierdza wysoki potencjał twórcy oprogramowania do dalszego budowania swojej pozycji lidera w branży zdalnego dostępu.

Odwiedź witrynę TSplus, aby pobrać bezpłatną wersję próbną dowolnego produktu TSplus.

 

źródło: Tplus Corp

 

Translate »