Zespół programistów w TSplus opracował i udostępnił właśnie nowe wersje oprogramowania TSplus do zdalnego dostępu i TSplus Advanced Security. Ulepszenia dotyczą tego samego wspólnego celu: zapewnienia pewnej elastyczności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wydajności i bezpieczeństwa. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

 Ponieważ zdecydowana większość biznesów, niezależnie od branży i wielkości wchodzi w erę cyfryzacji, ich sukces zależy od zdolności do tworzenia nowych modeli biznesowych, nowych sposobów angażowania pracowników i klientów oraz nowych sposobów pracy. Jednak złożoność i ograniczenia starszych systemów oraz obawy dotyczące bezpieczeństwa utrudniają przedsiębiorstwom pełne przejście w cyfrową przyszłość.

Podstawową misją TSplus zawsze było zapewnienie bezpieczeństwa i łatwości dostępu do aplikacji i danych z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – bez względu na wielkość firmy. Nowe produkty i plany rozwoju koncentrują się na realizacji tej idei.

Najnowsza aktualizacja 12.60 wprowadza znaczną poprawę efektywności programu, zapewniając ten sam poziom wydajności dla wszystkich instalacji, niezależnie od rozmiaru infrastruktury. Sesje otwierają się błyskawicznie, nawet gdy użytkownik ma otwartych wiele aplikacji!

Zespół programistów w TSplus koncentruje się również na utrzymywaniu wysokiego poziomu kompatybilności ze wszystkimi typami urządzeń, systemów i narzędzi. Wszystko po to, aby mieć pewność, że rozwiązanie może przynieść korzyści wszystkim użytkownikom. Dzięki temu TSplus jest zgodny z najnowszymi systemami operacyjnymi, przeglądarkami internetowymi i większością programów antywirusowych innych firm.

Pełna lista nowych dodatków i poprawek jest teraz dostępna bezpośrednio na pulpicie głównym po naciśnięciu przycisku „dziennik zmian”.

TSplus Advanced Security 4.6 jest już dostępny

To nie wszystko! TSplus ma również własne narzędzie bezpieczeństwa, które zapewnia odpowiednią ochronę serwerów i sesji zdalnych: TSplus Advanced Security oferuje szeroki zakres funkcji zapewniających bezpieczeństwo połączeń, danych i użytkowników.

TSplus Advanced Security jest dostępny w dwóch wersjach, może być zatem z łatwością zaimplementowany na potrzeby firmy każdej wielkości. Narzędzie to oferuje konfigurowalne ustawienia, które pozwalają administratorom RDS ustawić poziom ochrony dostosowany do ich oczekiwań.

TSplus Advanced Security wersja 4.6 wciąż dodaje coraz to bogatsze opcje dostosowywania/personalizacji. Te opcje są zalecane dla zaawansowanych administratorów i można je znaleźć na karcie menu „Ustawienia zaawansowane”.

Sprawdź dziennik zmian, aby zobaczyć wszystkie szczegóły nowych funkcji. Informacje można znaleźć, klikając przycisk „Czytaj listę zmian” na karcie głównej.

Pobierz 15-dniową wersję próbną Najnowszej wersji TSplus i skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej TSplus Advanced Security Ultimate Edition!

 

Source: Terminalserviceplus.com

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com