Firma TSplus wydała niedawno nową aktualizację oprogramowania zabezpieczającego pulpit zdalny, TSplus Advanced Security. Wersja 6 jest wyposażona w zupełnie nową konfigurację i interfejs administracyjny Lite, by szybko pokazać początkującym użytkownikom, w jaki sposób łatwo mogą zabezpieczyć swoje serwery.

Nie jest nowością, że technologie zdalnego dostępu stanowią atrakcyjną bramę dla cyberataków. W czasach, gdy firmy zostały zmuszone, aby zapewnić zdalne połączenia z ich serwerami i danymi, bowiem od tego w dużej mierze zależało płynne funkcjonowanie biznesu w okresie pandemii, korzystanie z narzędzi zdalnego pulpitu musi iść w parze z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.

TSplus w prosty sposób zapewnia bezpieczeństwo zdalnego dostępu

TSplus, wiodący producent oprogramowania do zdalnego dostępu, przynosi unikalną odpowiedź na wiele potencjalnych zagrożeń. Odpowiedzią tą jest doceniany wielokrotnie w prestiżowych rankingach TSplus Advanced Security: potężne oprogramowanie bezpieczeństwa cybernetycznego, zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie dostępu zdalnego. Dzięki kompletowi siedmiu uzupełniających się funkcji, umożliwia 360-stopniową ochronę zdalnych połączeń i środowisk, zapewniając bezpieczną pracę zdalną dla wszystkich.

Advanced Security gromadzi wszystkie najlepsze praktyki bezpieczeństwa cybernetycznego dla zdalnego pulpitu w jednym przyjaznym dla użytkownika i opłacalnym narzędziu. Celem jest ułatwienie administratorom jak najszybszego ustawienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa dla ich sieci i natychmiastowy wgląd do wyników i analiz. Advanced Security Version 6 jeszcze bardziej upraszcza interfejs administracyjny dzięki wprowadzeniu możliwości przełączania między trybem Lite i Ekspert. Wyróżnia najpopularniejsze funkcje, a podział na pięć paneli kontrolnych wysokiego poziomu, ułatwia nawigację poprzez najbardziej istotne kwestie bezpieczeństwa:

  • Ransomware ProtectionOchrona przed ransomware: wykrywaj i powstrzymuj ataki ransomware
  • Brute Force Defender: zapobiegaj złośliwym połączeniom botów, blokując adresy IP
  • Homeland Protection: Ogranicz połączenia w oparciu o położenie geograficzne
  • Zapobieganie zagrożeniom: pokazuje listę zablokowanych ataków i podejrzanych adresów IP
  • Licencja: wyświetla stan licencji i oferuje ścieżkę zakupu lub uaktualnienia licencji

Cztery kafelki na dole ekranu oferują jeszcze więcej sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa serwera, dzięki dodatkowym zabezpieczeniom: ograniczenie godzin pracy, ograniczenie dostępu do punktu końcowego, zarządzanie uprawnieniami i kreator bezpiecznego pulpitu.

TSplus oferuje w pełni funkcjonalną 15-dniową bezpłatną wersję próbną Advanced Security

Niedoświadczeni użytkownicy nie muszą już tracić czasu na przekopywanie się przez wiele poziomów ustawień, aby znaleźć to, czego szukają: bogate w funkcje i wydajne oprogramowanie, które zapewnia podstawową ochronę, niezbędną dla każdego administratora zdalnego serwera… i znacznie więcej.

Oprócz nowego interfejsu, Ustawienia wyróżnia również nowoczesny wygląd, który w ciągu kilku sekund prowadzi użytkownika przez krótką serię zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.

Oczywiście, zawsze można przejść do trybu „Ekspert”, aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi administracyjnych. W dowolnym momencie i bez dodatkowych kosztów, użytkownik może kliknąć przycisk „Tryb eksperta” w prawym górnym rogu narzędzia AdminTool i znaleźć wszystkie dostępne opcje i narzędzia w celu dalszego dostosowania ochrony dostępu zdalnego.

Pobierz 15-dniowy bezpłatny okres próbny Advanced Security V6 ze strony TSplus i ciesz się nowym trybem Lite

Translate »