fbpx

TSplus pierwszym globalnym partnerem firmy Kaspersky w zakresie oprogramowania Cyber Immune

Inauguracyjna konferencja Global Cyber Immunity, która miała miejsce w kwietniu tego roku w Dubaju, była znaczącym wydarzeniem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, a oficjalny partner firmy Kaspefrsky – TSplus odegrał kluczową rolę w przebiegu wydarzenia. Firmę dumnie zaprezentowali prezes TSplus – Dominique Benoit oraz Caleb Zaharris – dyrektor ds. marketingu, dzieląc się cennymi spostrzeżeniami i wiedzą specjalistyczną z innymi znamienitymi gośćmi tego prestiżowego spotkania.

Współpraca z Kaspersky i wzmacnianie rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa

Konferencja zgromadziła 175 delegatów z 29 krajów, podkreślając globalny zasięg i znaczenie wydarzenia. Jako oficjalny partner, TSplus współpracował ramię w ramię z gigantami branży, potwierdzając swoje zaangażowanie w rozwój rozwiązań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Obecność TSplus na konferencji to nie tylko wyraz innowacyjności samej marki, ale również świadectwo wzmocnienia strategicznego partnerstwa z firmą Kaspersky, jednym z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Współpraca dwóch liderów technologicznych wzmacnia pozycję TSplus na światowym rynku zdalnego dostępu, potwierdzając zarazem słuszność podjętej strategii, w której istotną osią rozwoju marki jest wykorzystanie lat doświadczeń i badań, w celu dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa.

Spotkanie obejmowało angażujące panele dyskusyjne prowadzone przez wybitnych ekspertów, w tym Tsplus CEO Dominique Benoit. Poruszane tematy obejmowały zmieniający się krajobraz zagrożeń cybernetycznych oraz kluczowe znaczenie bezpieczeństwa w kontekście sprzętu i oprogramowania. Udział TSplus w dyskusji na kluczowe tematy niewątpliwie wniósł istotną perspektywę, rozszerzając spektrum poruszanych zagadnień o kwestie ochrony połączeń zdalnych i umacniając rangę firmy jako pioniera w dziedzinie bezpieczeństwa zdalnych pulpitów.

Na pierwszym planie – Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie cyberimmunizacji

Podczas sesji zatytułowanej „Korzenie drzewa zrównoważonych innowacji”, Dominique Benoit przedstawił kluczowe zagadnienia dotyczące podejścia TSplus „Secure by Design”. Razem z innymi ekspertami z branży omówił podstawowe aspekty cyberbezpieczeństwa, podkreślając wyzwania i możliwości związane z ochroną infrastruktury cyfrowej wobec wspólczesnych dynamicznie rosnących zagrożeń. Dużym zainteresowaniem uczestników konferencji cieszyła się również ekspozycja Tsplus w strefie demonstracyjnej, w ramach której dostawca zaprezentował swoje innowacyjne rozwiązania. Partnerstwo z tak uznanymi markami, jak Kaspersky i Centerm, to nie tylko nobilitacja marki Tsplus na arenie międzynarodowej, lecz przede wszystkim uznanie jej wieloletniego zaangażowania w tworzenie produktów dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynkowych, infrastruktury miejsc pracy i coraz bardziej rozwiniętych i autonomicznych systemów IoT.

Wzmacnianie systemów firmowych na rzecz bezpiecznej przyszłości

Doniosłym dla nas momentem wydarzenia było uznanie firmy TSplus za „Pierwszego globalnego partnera w zakresie oprogramowania Cyber Immune”. Wyróżnienie to podkreśla pionierskie działania TSplus w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz innowacji na rzecz tworzenia rozwiązań niezawodnych w każdym wymiarze, również tym związanym z cyberbezpieczeństwem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Tsplus, zwłaszcza z naszym wszechstronnym narzędziem do zabezpieczania zdalnych pulpitów – TSplus Advanced Security.

Pobierz i wypróbuj w pełni funkcjonalną wersję oprogramowania Advanced Security i zapewnij kompleksową ochronę swoich ekosystemów cyfrowych i dołącz do naszej misji budowania bezpieczniejszej i bardziej odpornej na zagrożenia przyszłości.

Wypróbuj bezpłatnie

Translate »