fbpx

TSplus i produkty oferowane pod szyldem marki wielokrotnie były wyróżniane w prestiżowych rankingach branżowych. Ostatnie miesiące przyniosły kolejne nagrody. Z przyjemnością donosimy, że TSplus Remote Support został doceniony jako jedno z najlepszych rozwiązań programowych w kilku kluczowych raportach opublikowanych przez serwisy Gartner Digital Markets – Capterra, Software Advice i GetApp. Oto opinie użytkowników TSplus, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami.

TSplus Remote Support uhonorowany wieloma wyróżnieniami na serwisach Gartner Digital Markets

Sprawdź poniżej listę wyróżnionych rozwiązań w prestiżowych rankingach, gdzie znalazł się TSplus Remote Support:

 

Oto, co napisali użytkownicy TSplus o swoich doświadczeniach z naszymi produktami:

„Łatwa konfiguracja, opcjonalne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które znacznie ulepszają produkt, niezawodna, regularna aktualizacja; Wirtualna drukarka była dla nas koniecznością, ponieważ drukowanie zdalne może być problematyczne. Wsparcie jest szybkie i skuteczne, zużywa bardzo mało zasobów”

Cyril N

 „Cena. Ceny nie da się przebić! Nie potrzebujesz serwera, możesz uruchomić całość z komputera z systemem Windows 11 bez dodatkowych wydatków na serwer Windows i licencję RDS (CAL). Oprogramowanie jest niesamowite, pojedyncza stacja robocza może obsłużyć sto połączeń; można skalować infrastrukturę zdalną za pomocą równoważenia obciążenia, zapewniając optymalizację szybkości połczeń.”

Wally

„ TSplus jest łatwy w konfiguracji i pozwala na udostępnianie naszych aplikacji poprzez Pulpit zdalny systemu Windows lub bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Bez żadnych dodatkowych zmian kodu, możemy uruchamiać nasze aplikacje w oknie przeglądarki. Kolejną fajną funkcją jest możliwość przeniesienia licencji na nowy serwer w przypadku wycofania starego serwera z eksploatacji.”

Simon W.

Chcesz podzielić się swoją opinią o TSplus ?

Napisz recenzję na Capterra

Dla TSplus, otrzymanie uznania w prestiżowych raportach, stanowi znaczące osiągnięcie. To także wyraz zaangażowania firmy w zapewnianie klientom różnych sektorów i branż wysokiej jakości rozwiązań, które – co potwierdzają liczne pozytywne opinie – odpowiadają na potrzeby ich biznesowe. Miejsce na listach najbardziej niezawodnych rozwiązań, stanowi również cenne wsparcie dla firm poszukujących efektywnych metod zarządzania strukturami IT.

Idea koncentracji na satysfakcji klientów, zawsze stanowiła w TSplus centralny punkt rozwoju i innowacji, dlatego TSplus Remote Support znalazł się w gronie najwyżej ocenianych produktów na wszystkich platformach Gartner Digital Markets, zdobywając wiele wyróżnień z ogólną oceną 4,9 na 5. Serdeczne podziękowania dla wszystkich użytkowników TSplus za ich zaufanie i uznanie dla naszych produktów.

Kilka słów o Gartner Digital Markets

Gartner Digital Markets to największa na świecie platforma do wyszukiwania oprogramowania i usług. Każdego roku ponad 100 milionów osób odwiedza Capterra , GetApp , Software Advice i UpCity , aby skorzystać z obiektywnych badań i zweryfikowanych opinii klientów, które pomagają im w optymalnym wyborze odpowiednich oprogramowań i usług. Z Gartner Digital Markets współpracuje tysiące firm B2B, skutecznie wzmacniając swoją markę, zdobywając klientów i pracując nad rozwojem swojej działalności.

Translate »