fbpx

Ostatnie ulepszenia wprowadzone do oprogramowania TSplus Remote Access skupiły się na tym, aby funkcja zarządzania farmą serwerów stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Osiągnięto to poprzez zapewnienie poręcznego i wydajnego narzędzia do administrowania siecią dla dużych organizacji.

TSplus Remote Access umożliwia udostępnianie przez Internet dowolnej aplikacji Windows zainstalowanej na serwerze firmowym i publikowanie jej w portalu internetowym, dostępnym z dowolnej przeglądarki i urządzenia. Oprogramowanie zawiera potężną funkcję Farm, pozwalającą administratorom na zainstalowanie oprogramowania na kilku serwerach w różnych lokalizacjach i zarządzanie nimi wszystkimi z jednego miejsca. Pojedynczy serwer centralny staje się kontrolerem farmy dla wszystkich innych serwerów aplikacji obecnych w całej farmie, a także serwerem bramy, który działa jako punkt wejścia dla wszystkich użytkowników.

Dodatkowe funkcje Zarządzania Farmą podnoszące poziom doświadczenia użytkownika

Ostatnio nasz zespół programistów podwoił wysiłki, aby to pomocne narzędzie administracyjne, jakim jest Farm Management, było jak najbardziej przyjazne dla użytkownika. I pozwalało na zaoszczędzenie czasu przeznaczanego na  administrowanie siecią. Jednym z najnowszych przydatnych dodatków jest narzędzie umożliwiające synchronizację wszystkich serwerów jednym kliknięciem, za pomocą którego można powielić dla całej farmy każdy nowy parametr ustawiony na serwerze centralnym.

Administratorzy sieci mają również dostęp do następujących opcji:

  • TSplus Gateway Portal: Portal internetowy umożliwia dostęp do wielu serwerów z kontrolą poświadczeń użytkownika.
  • Równoważenie obciążenia: Ta funkcja umożliwia rozłożenie obciążenia między wiele serwerów w klastrze. Umożliwia również powrót do serwerów awaryjnych w przypadku zdarzenia produkcyjnego. Lub przypisanie określonych serwerów do określonych użytkowników lub grup w celu kontroli dostępu.
  • Odwrotny serwer proxy: działa jako pośrednik połączenia, który uniemożliwia serwerom aplikacji bezpośredni dostęp do Internetu. Serwery aplikacji farmy działają tylko w lokalnej sieci LAN.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze stroną funkcji na tsplus-remoteaccess.com.

Najnowsze ulepszenia podążają za potrzebą poprawy komfortu użytkownika i generalnie wygody zarządzania infrastrukturą sieciową:

  • Dodanie informacji o czasie trwania sesji
  • Przypisane serwery są teraz sortowane w kolejności alfabetycznej
  • Niewykryty ruch w HTML5 jest teraz przekazywany na serwer centralny
  • Możliwość tworzenia nasłuchów serwera, które przekierowują ruch do serwerów z back-balanced, które nie są bezpośrednio widoczne dla bramy TSplus

Aby być na bieżąco z nowymi ulepszeniami, sprawdź dziennik zmian Remote Access.

Funkcję zarządzania farmą serwerów można przetestować bezpłatnie w ramach w pełni funkcjonalnej wersji próbnej TSplus Remote Access (15 dni, 5 użytkowników).

FREE TRIAL

Translate »