W ostatnich tygodniach TSplus wabił swoich klientów zbliżającym się oficjalnym wydaniem kolejnej ważnej wersji oprogramowania. I w końcu jest, niczym  prezent, który  z pewnością przykuje uwagę administratorów IT i dystrybutorów oprogramowania podczas tego lata. Wersja TSplus 14 została udostępniona w poniedziałek 15 czerwca. Została ona wyposażona w zupełnie nowy system licencjonowania, który klienci z przyjemnością odkryją. Pożegnaj pliki licencji TSplus, przywitaj Unikalny Klucz Aktywacyjny.

Dzięki swojej najnowszej innowacji programiści TSplus starają się uprościć życie partnerom i sprzedawcom TSplus. Doskonale zdając sobie sprawę z trudności, na jakie niektórzy napotykają w sytuacjach, gdy ich klienci posiadają wiele licencji zainstalowanych na kilku serwerach, postawili sobie wyzwanie, aby zarządzanie licencjonowaniem było mniej skomplikowane i bezpieczniejsze. Udało im się również wprowadzić nową koncepcję, która na zawsze eliminuje potrzebę tysięcy „plików licencyjnych”: Klucz aktywacyjny TSplus.

Cały proces jest bardzo uproszczony: tworząc unikalny klucz aktywacyjny dla każdego ze swoich klientów, partnerzy TSplus mogą łatwo zintegrować wszystkie zakupione licencje na produkty, dodatki i powiązane usługi wsparcia w jednym pakiecie. Następnie mogą szybko obsłużyć wszelkie zmiany i niezbędne działania na licencjach klienta – wszystko z tego samego miejsca, dedykowanego internetowego portalu dla partnerów. Interfejs jest bardzo intuicyjny i umożliwia dodawanie osobistych komentarzy, aktualizowanie informacji o licencjach i sprawdzanie listy przypisanych licencji na klucz za pomocą kilku kliknięć.

 

Dostępna jest dokumentacja online pozwalająca zapoznać się z nowym systemem licencjonowania i uzyskać więcej informacji na temat jego ciekawych funkcji.

TSplus Licensing 2020 daje administratorom RDS pełną kontrolę nad aktywacją

Nowy system aktywacji licencji TSplus nie służy wyłącznie korzyściom partnerów. Administratorzy również mogą włączyć się do akcji dzięki procesowi aktywacji samoobsługowej. Dzięki ujednoliceniu wszystkich produktów w ramach unikalnego klucza aktywacyjnego, wersja TSplus 14 ułatwia szybkie i sprawne wdrożenie oraz łatwe zarządzanie licencjami długoterminowymi.

Administratorzy mogą znaleźć swój klucz aktywacyjny podczas łączenia się z portalem klienta, a także inne ważne informacje na temat swoich zamówień. Przycisk „Aktywuj licencję” jest dostępny bezpośrednio z narzędzia AdminTool na karcie Licencja.

Jest to operacja jednorazowa: po identyfikacji za pomocą klucza aktywacyjnego TSplus administratorzy mogą wybrać wszystkie przypisane licencje, które chcą aktywować jednocześnie z jednego miejsca.

 

Ta czynność wiąże licencje z określonym komputerem / maszyną wirtualną / chmurą z unikalnym numerem seryjnym, co umożliwia lepszą identyfikację sprzętu. Dodatkowo, korzystając z tego samego procesu, administratorzy mogą błyskawicznie przeprowadzić samodzielny rehost na nowy komputer.

Nie wspominając już o wpływie tych udoskonaleń na pracę zespołu wsparcia TSplus. Dzięki dostępowi do jasnych i aktualnych informacji o kliencie, nasi specjaliści wsparcia są w stanie przetwarzać i rozwiązywać problemy szybciej niż kiedykolwiek.

Zespół TSplus nie ustaje w swoim zaangażowaniu, aby dostarczać najprostsze i najlepsze usługi pulpitu zdalnego – od fazy zakupu po najbardziej zaawansowane dostosowania do potrzeb klienta.

Przetestuj teraz, aby poczuć różnicę:   pobierz TSplus V14 za darmo.

TSplus w wersji 14 zawiera dodatkowe ulepszenia i najnowszą wersję 5 TSplus Advanced Security z nową, potężniejszą niż kiedykolwiek ochroną przed oprogramowaniem ransomware. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dziennik zmian.

Powiązane video:

 

Powiązane pliki:

TSplus Customer Portal User Guide

Translate »