Programiści TSplusa integrują linię Narzędzi Bezpieczeństwa pod jednolitą tożsamością: TSplus Advanced Security. Podjęliśmy ten krok w odpowiedzi na rosnący sukces zestawu tych narzędzi wśród klientów TSplus. Od czasu integracji wersji próbnych RDS-Knight, 2FA i Server Genius z ważnymi wydaniami TSplus mieliśmy bowiem bardzo pozytywny feedback ze strony naszych uzzytkowników.

W ciągu ostatnich trzech tygodni TSplus wdrażał nowe działania brandingowe, aby lepiej odzwierciedlić tożsamość firmy, a co ważniejsze, podkreślić, że to bezpieczeństwo zajmuje dziś kluczowe miejsce w rozwoju oprogramowania. TSplus wkracza teraz w nową fazę integracji swoich funkcji ochronnych. W tym duchu branding jego Rozszerzeń (wcześniej oznaczonych jako „Dodatki”), które pomagają zapewnić jak najbardziej bezpieczne korzystanie z Pulpitu Zdalnego, zostanie zaktualizowany w celu jak najpełniejszego odzwierciedlenia zmian w charakterze marki, która nieustannie podąża z duchem przyszłości.

Nazwy różnych dodatków znikają na rzecz wspólnej marki:

Wprowadzono markę „TSplus Advanced Security”, aby jeszcze bardziej zwiększyć spójność i przejrzystość linii naszych produktów. Nowa marka wyrazi ideę wspólnego ekosystemu rozwiązań:

  • TSplus – Security Essentials (dawniej RDS-Knight Security Essentials)
  • TSplus – Ultimate Protection (dawniej RDS-Knight Ultimate Protection)
  • TSplus 2FA
  • TSplus Server Monitoring (na razie jeszcze Server Genius)

Marki mogą się zmienić, ale zaangażowanie w bezpieczeństwo pozostaje, a technologia, na której zbudowane są TSplus i jego Towarzyszące Narzędzia Bezpieczeństwa, będzie nadal ulepszana i stosowana w każdym segmencie operacyjnym.

 „Ta zmiana jest logiczną ewolucją w rozwoju naszej firmy i jest uwieńczeniem roku planowania i pozycjonowania, które miały na celu połączenie TSplus i RDS-Knight.”

– John Davies, CEO firmy opracowującej TSplus.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej marki i przekonani, że ​​klienci łatwiej odnajdą się w uniwersum TSplus – Zdalnego Dostępu i Narzędzi Bezpieczeństwa dla Administratorów RDS.

Na początek firma zaktualizowała już strony internetowe i dokumentację, a także produkty oferowane w sklepie internetowym: w polskim sklepie nie ma już produktu o nazwie„RDS-Knight”. Dokumenty marketingowe są obecnie modyfikowane.

Nowe logo zaprojektowano tak, aby zidentyfikować pakiet narzędzi towarzyszących TSplus pod nową marką „TSplus Advanced Security”. W tej chwili program cyberbezpieczeństwa wyświetla neutralną ikonę, informując tym samym o zmianie:

TSplus Security Essentials Ultimate Protection

Wraz z tym odświeżeniem najnowsza wersja TSplus, wydana 21 października, już integruje zmianę marki i wyświetla nazwę „TSplus Advanced Security” Essentials lub Ultimate – zamiast dawnego „RDS-Knight”, jeśli dodatek jest zainstalowany. Oznacza to, że wszyscy klienci łączący oba rozwiązania zobaczą nową nazwę swojej aplikacji, która zostanie automatycznie zmodyfikowana po zastosowaniu aktualizacji.

Pobierz i przetestuj TSplus Advanced Security – Ultimate Protection

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com