fbpx

Tubetorial opublikował w ubiegłym miesiącu ekskluzywny wywiad z Dominiquem Benoit, prezesem i założycielem TSplus. Artykuł opowiada historię firmy programistycznej, eksperta w zakresie technologii zdalnego dostępu oraz tłumaczy dlaczego jej inteligentne rozwiązania odniosły sukces w czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Benoit nakreśla również świetlaną wizję przyszłości marki, która oferuje korzyści wszystkim zaangażowanym w jej rozwój.

W wywiadzie udzielonym internetowej platformie medialnej Tubetorial.com, Dominique najpierw wyjaśnia korzenie firmy TSplus. Opowiada o swojej karierze w branży IT i wspomina okoliczności rynkowe, które doprowadziły do stworzenia TSplus kilkanaście lat temu oraz powody, dla których skupił się na tworzeniu serii oprogramowania do zdalnego dostępu.

Wszystko zaczęło się w Australii i podążania tropem osobistej intuicji, która po dziś dzień pozwoliła TSplus dotrzeć do ponad 500 000 klientów na całym świecie. Historia opowiedziana przez Dominique’a jest prosta: „Dlaczego Australia? Ponieważ nigdy wcześniej nie podróżowałem tak daleko, była po drugiej stronie ziemi i nic nie wiedziałam o tym kraju. Pomyślałam więc, że jeśli uda mi się stworzyć biznes, który sprawdzi się w Australii, podobnie sprawdzi się również w Chile, Argentynie, RPA czy Tajlandii”.

Model biznesowy opiera się na zasadniczej formule: wszystkie produkty można pobrać ze strony internetowej jako bezpłatne wersje próbne. Po przetestowaniu i odkryciu potęgi rozwiązań TSplus potencjalni klienci zwykle stają się faktycznymi klientami. Ilość zaawansowanych funkcji i jakość usług oferowanych w konkurencyjnych cenach przekonują mnóstwo firm na całym świecie – głównie resellerów IT i integratorów oprogramowania – do inwestowania w TSplus.

Jak ujął to sam Dominique:

„Cena przez nas oferowana jest znacznie niższa niż w przypadku znanych konkurentów, jednocześnie nasz produkt jest lepszy”.

Dostawca rozwiązań zapewniających ciągłość biznesową podczas kryzysu Covid-19

Pomimo konkurowania z kolosami rynkowymi, takimi jak TeamViewer, Citrix czy Graphon, TSplus jest potężną i niedrogą alternatywą, która była często wyborem rozmaitych podmiotów, pragnących zapewnić sobie ciągłość biznesową w ciągu minionych dwóch trudnych lat.

Cała linia produktów TSplus koncentruje się na zdalnym dostępie do systemów Windows, obok rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa i narzędzi do zarządzania serwerem, które umożliwiają zbudowanie kompletnego i niezawodnego środowiska pracy zdalnej.

Nic więc dziwnego, że sytuacja związana z pandemią covid-19 i wynikający z niej exodus w kierunku home office, zwiększyło sprzedaż TSplus. Zwłaszcza, że TSplus „opracował unikalny produkt do pracy z domu (TSplus Remote Work) podczas pandemii”, aby pomóc firmom w łatwym przejściu na pracę zdalną.

W zasadzie, idea Home Office leży u podstaw wartości prezentowanych przez TSplus od początku istnienia marki. Dominique deklaruje: „Cały mój zespół pracuje w domu i korzysta na co dzień z własnych inteligentnych rozwiązań. Nie borykamy się z korkami w drodze do pracy, mamy swobodę w organizacji naszych dni pracy i cieszymy się elastycznością w prowadzeniu naszej misji”.

Sukces rozwiązań TSplus pozwolił firmie rozszerzyć swoją obecność na nowych rynkach, takich jak Indie.

Podsumowując swoją opowieść, Dominique stwierdza:

„Możemy wspólnie budować lepszy świat w pozytywnym duchu. Internet i przyszłe rozwiązania otworzą wiele możliwości dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i robią to”.

Przeczytaj cały artykuł „Go Global and Think Worldwide” na Tubetorial.com.

Pobierz i wypróbuj dowolne oprogramowanie TSplus za darmo przez 15 dni.

Translate »