Systemy zdalnego dostępu przez długi czas były ulubionym celem działań wszelkiego rodzaju hakerów. Pomyślny atak może spowodować rozmaite niebezpieczne konsekwencje, włączając straty finansowe, szkody dla reputacji marki oraz utratę zaufania klientów.

Od swej pierwotnej wersji jako samodzielnego rozwiązania w kwestii zabezpieczeń w 2017 roku, RDS-Knight ewoluował stając się solidnym, niezawodnym i łatwym w użyciu narzędziem z zakresu cyberbezpieczeństwa. Jest barierą zabezpieczającą przed atakami na oprogramowania typu RDP, która nieustannie udoskonalając standard zabezpieczeń organizacji, redukuje czas spędzany na zarządzaniu systemem zabezpieczeń IT.

RDS-Knight oferuje 6 potężnych narzędzi, które mogą być używane i zarządzane za pomocą kilku kliknięć myszką:

Zapobieganie:

  • Uświadomienie zagrożeń dla programu RDP. Minimalizowanie zakresu ataku poprzez staranne kontrolowanie dostępu. Możliwość ograniczenia czasu pracy i dostępu, a także ograniczenie dostępu do wybranych krajów pozwala Ci kontrolować, Kto, Gdzie, Kiedy i Skąd może się podłączyć do zasobów  firmowych. Dla polepszenia i zwiększenia bezpieczeństwa możesz zablokować środowisko użytkownika – jedno kliknięcie dla zabezpieczenia pulpitu (One Click to Secure Desktop), a także ograniczyć dostęp poprzez urządzenia końcowe (Endpoint Protection).

Wykrywanie:

  • Identyfikacja zagrożeń dla program RDP. Zaawansowane technologie wykrywania zagrożeń zostały zaprogramowane do automatycznego wykrywania wcześniej nieznanych zagrożeń i stworzyły przydatne inteligentne funkcje zabezpieczeń, ograniczające ryzyko zainfekowania serwerów RDS.

Obrona:

  • Odpowiedź na ataki na Zdalny Pulpit. Gdy tylko nowe zagrożenie zostanie zidentyfikowane, musi nastąpić natychmiastowa reakcja. Odbywa się to automatycznie przy użyciu Inteligencji RDS-Knight,  podzielonej na funkcje wykrywania i zapobiegania. Dzięki usługom BruteForce Defender i Ransomware Protection zabronione działania będą wykrywane i automatycznie wylogowywane z Twojego serwera.

Począwszy od wersji 4, RDS-Knight pojawił się z nowo przeprojektowanym Interfejsem programu. W oparciu o inteligentny i prosty design , Interfejs RDS-Knight oferuje znacznie udoskonalone doświadczenie użytkowania oraz funkcje, do których dostęp mają zarówno Użytkownicy, jak i Administratorzy.

Pobierz i wypróbuj RDS-Knight: inteligentne, niezawodne, skuteczne i kompleksowe rozwiązanie, które stawi czoła zagrożeniom dla  Zdalnego Pulpitu

Aby dowiedzieć się więcej na temat wspaniałych funkcji RDS-Knight, odwiedź naszą stronę .

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com