Rok 2021 to rok intensywnej – w niespotykanej dotąd skali – aktywności hakerów, zwłaszcza w przestrzeni zdalnych połączeń. Od czasu wymuszonego epidemią, masowego przechodzenia przedsiębiorstw na zdalny lub hybrydowy system funkcjonowania wielu działów, cyberprzestępcy – widząc w tym doskonały moment na ataki – równie szybko doskonalili swoje narzędzia i metody, sprawiając że obecnie prawdopodobieństwo prób włamania do infrastruktury zdalnego dostępu jest większe niż kiedykolwiek.

W czerwcu i lipcu odnotowano gwałtowny wzrost cyberataków na całym świecie. TSplus jako dostawca technologii zdalnego dostępu, chce mieć pewność, że wszyscy nasi klienci są w 100% bezpieczni.

Powstrzymaj cyberprzestęców i ogranicz powierzchnię ataku dzięki TSplus Advanced Security

Istnieje wprawdzie wiele narzędzi oferujących ochronę w zakresie  cyberbezpieczeństwa, jednak Advanced Security został zaprojektowany specjalnie dla środowisk dostępu zdalnego.

Rzućmy okiem na niektóre z najistotniejszych funkcji:

  • Kontrola dostępu oparta na danych geograficznych — zarządzaj dostępem do sieci według kraju.
  • Ochrona przed atakami brute-force — zautomatyzowane i bezproblemowe blokowanie powtarzających się prób wymuszenia dostępu do serwera.
  • Łatwe zarządzanie adresami IP – Dopuszczenie lub blokowanie połączeń z określonych adresów IP można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
  • Ochrona przed ransomware — innowacyjne podejście do oprogramowania typu ransomware. Ta funkcja umożliwia, oprócz śledzenia znanych typów plików, również obserwację podejrzanych zachowań nowych potencjalnych zagrożeń.

Wieloaspektowe bezpieczeństwo nie pozostaje już w sferze luksusu. Dzięki TSplus Advanced Security jest dostępne dla każdego, niezależnie od rozmiaru firmy, infrastruktury zdalnych połączeń, czy zasobów budżetu IT. Dzięki prostemu zarządzaniu i niskim kosztom, Advanced Security to narzędzie, w które nie tylko warto wyposażyć swój serwer, ale jest wręcz koniecznym filarem bezpieczeństwa IT w obecnej rzeczywistości.

 

Zdecydowanie polecamy, pobierz 15-dniową wersję próbną już dziś i zapewnij optymalne bezpieczeństwo sieci.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem wsparcia.

 

Translate »