fbpx

Każdego miesiąca zespół programistów TSplus publikuje co najmniej jedną aktualizację oprogramowania Remote Access i Advanced Security; a co drugi miesiąc podobne aktualizacje udostępniane są dla pozostałej linii produktów. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat te regularne update’ y zawierały sporo ulepszeń skoncentrowanych na wrażeniach użytkownika.

Tradycyjnie, TSplus opiera się na jednym podstawowym rozwiązaniu: Remote Access – do obsługi zdalnego pulpitu i dostarczania aplikacji Windows poprzez sieć. Z biegiem lat linia produktów rozwinęła się, oferując kompletny pakiet dla zdalnych infrastruktur, w tym dla bezpieczeństwa sieci, monitorowania serwerów, zdalnego wsparcia i rozwiązań dla home office.

Jednolity pakiet oprogramowania do zdalnego dostępu

Podczas, gdy podstawowe oprogramowanie TSplus ewoluowało, aby unowocześnić design i sprostać oczekiwaniom klientów, reszta pakietu była ulepszana niezależnie. Odkąd strategia dostawcy przeszła na bardziej kompleksowe podejście, konieczne stało się ujednolicenie stylu i działania wszystkich aplikacji. Celem takiego rozwiązania jest umożliwienie klientom prostego i sprawnego odnalezienia, a następnie wdrożenia każdego produktu z gamy TSplus.

Przez ostatnie dwa lata podjęto wiele wysiłków, aby poprawić User Experience. Programiści TSplus skoncentrowali się na całkowitym przeprojektowaniu i harmonizacji interfejsów wszystkich programów, co zapewnić miało ich płynniejsze działanie. Narzędzie administracyjne jest proste w użyciu, nawigacja intuicyjna, a konfiguracja znacznie uproszczona i przyjazna dla użytkownika. Doskonałym przykładem tej strategii było wprowadzenie w 2021 r. trybów LITE, zarówno dla Remote Access, jak i dla Advanced Security. „Lekka” wersja narzędzia AdminTool to ukłon w kierunku początkujących użytkowników, dostarczająca rozwiązanie z minimalistycznym interfejsem skupiającym się na podstawowych funkcjach, ułatwiających szybki i łatwy start.

Pod względem wizualnym, wszystkie aplikacje spaja obraz głównego interfejsu z widocznymi zakładkami dla każdej podstawowej funkcji. Konfiguracje instalacji są również bardzo podobne. Przedstawione parametry prowadzą użytkownika krok po kroku podczas wdrażania oprogramowania. Elementy brandingu, takie jak kody kolorystyczne, nowoczesne logo i ikony zostały ujednolicone, budując rozpoznawalną i godną zaufania ofertę marki.

Idąc tym tropem, firma TSplus udostępniła w tym roku zupełnie nową wersję Server Monitoring, przeprojektowaną zgodnie z duchem zmian w całej ofercie: nowy interfejs uwzględnia oczekiwania użytkowników w zakresie dostępności (wyjście z aplikacji opartej na przeglądarce) i organizacji funkcji.

Ewolucja w zgodzie z doświadczeniem użytkownika

Kluczowym czynnikiem ewolucji TSplus w kierunku lepszego User Experience jest integracja komentarzy i opinii klientów z każdą nową aktualizacją. Jeden ze sposobów, w jaki TSplus to robi, opiera się na raportach Zespołu Wsparcia. Wszystkie prośby o rozszerzenie funkcji i zidentyfikowane problemy są zauważane i przesyłane do zespołu programistów, którzy natychmiast rozpoczynają pracę nad rozwiązaniami dla następnej wersji.

Ta ciągła komunikacja i współpraca pomagają firmie TSplus nadążać za oczekiwaniami klientów i uzyskiwać doskonały wgląd w aktualny poziom doświadczenia użytkownika jako całości.

Na przykład, opinie użytkowników Remote Access doprowadziły ostatnio do dodania znakomitych ulepszeń do Farm Managera. Wspomniana funkcja została całkowicie przebudowana, aby umożliwić centralne zarządzanie wszystkimi serwerami za pomocą unikalnego interfejsu zintegrowanego z narzędziem AdminTool. Nowe rozwiązania w sposób istotny upraszczają administrowanie farmą, pozwalając np. na dodawanie serwerów i duplikowanie parametrów na wszystkich serwerach za pomocą jednego kliknięcia.

W tej chwili TSplus przygotowuje się do wydania zupełnie nowej wersji Remote Support, opartej o wyartykułowane oczekiwania klientów: aplikacja będzie oferować prostszy i szybszy sposób uruchamiania sesji zdalnych, bardzo podobny do tego, do jakiego klienci są już przyzwyczajeni w kontaktach z rozwiązaniami konkurencji.

Wszystkie te dodatki mają na celu ułatwienie życia użytkownikom, administratorom sieci i zespołom wsparcia IT. Dlatego TSplus zachęca swoich klientów do zakupienia usługi wsparcia/aktualizacji, która została teraz rozszerzona na Advanced Security. Aktywna usługa pozwala korzystać na bieżąco z każdego nowego ulepszenia.

 

Aby zakupić usługę Aktualizacji / Wsparcia TSplus, odwiedź witrynę internetową.

 

Translate »