fbpx

Cały zespół TSplus spotkał się w ubiegłym miesiącu w Lyonie we Francji, aby podsumować postępy osiągnięte w ciągu ostatniego kwartału. A także przygotować się na wyzwania związane z zakończeniem roku. AD 2022 dla TSplus był czasem stabilizacji i utrwalania fundamentów wizerunku jako marki i firmy przyszłości. Wizerunku, do którego TSplus konsekwentnie dąży od lat, i którego trzonem jest jedna idea: łączenie świata.

Integracja osiągnięć w celu zapewnienia stałego rozwoju

Firma TSplus prawidłowo rozpoznała i przede wszystkim wiedziała, jak wykorzystać bardzo korzystne warunki rynkowe, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat w kontekście rozwoju infrastruktur zdalnego dostępu, upowszechnienia pracy zdalnej i zwiększonego zapotrzebowania na narzędzia bezpieczeństwa sieci. W oparciu o tą analizę firma postanowiła rozszerzyć gamę produktów o dopasowane rozwiązania w rozsądnej cenie. Łatwość instalacji oraz konfiguracji każdego z oprogramowań w ofercie TSplus, w połączeniu z zaawansowanymi technologiami, wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz atrakcyjnym systemem licencjonowania, okazały się receptą na sukces. Pozwalając stanąć firmie TSplus w pierwszym rzędzie  rozwiązań zdalnego dostępu, które w tym krytycznym okresie zagwarantowały ciągłość działania tysiącom biznesów na całym świecie. W czasach, gdy firmy potrzebowały szybkiego i niedrogiego sposobu na dokonanie kluczowego technologicznego przejścia, TSplus zapewnił im idealną odpowiedź. Pomógł połączyć świat i sprawił, że dystans geograficzny przestawał mieć znaczenie. Częścią tej misji było wydanie oprogramowania Remote Work i Remote Support .

Dodatkowe środki finansowe umożliwiły TSplus rozszerzenie swojej infrastruktury biznesowej poprzez otwarcie lokalnych oddziałów w Indiach i w Pradze . Nowe komórki  już odnoszą sukcesy, inwestując w rozwój zupełnie nowych i profesjonalnych stron internetowych, intensyfikując działania marketingowe i zawierając umowy partnerskie o wysokiej wartości. Stają się widocznymi i istotnymi graczami na lokalnych rynkach i zyskują na wiarygodności. Rozpoznawalność marki jest podstawą strategii TSplus , a jego fundamenty jako globalnego eksperta w zakresie oprogramowania do zdalnego dostępu są teraz mocne i solidne, jak nigdy przedtem.

Przygotowanie na 2023. Nowe źródła finansowania i oparcie rozwoju na podstawie doświadczeń użytkowników

TSplus jest niczym jedna rodzina, gdzie komunikacja odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wszystkich relacji. Rozwój firmy, oparty o ścisłą współpracę między różnymi zespołami – agenci wsparcia przekazują informacje zwrotne programistom, te zaś zawierają oczekiwania i komentarze klientów na temat nowych wersji i produktów – traktowany kompleksowo, pozostaje zgodny z celami biznesowymi i wynikami sprzedaży. Ponadto zespół marketingowy ściśle współpracuje ze wszystkimi, aby skutecznie komunikować się i promować oprogramowania TSplus oraz kontrolować reakcje rynku i wprowadzać, jeśli jest taka konieczność, niezbędne zmiany w strategii.

W oparciu o tę ścisłą pracę zespołową TSplus nieustannie ewoluuje i odpowiada na oczekiwania klientów. Mamy już za sobą ważną zmianę, usprawniającą proces zakupowy, jak również zmianę ułatwiającą konfigurację i administrację każdym zakupionym produktem. W Programie Partnerskim TSplus wprowadzane są ciągłe udoskonalenia, zapewniające naszym resellerom rozbudowane narzędzia i dokumentację w specjalnym środowisku osobistym.  

Nowa współpracowniczka, Chantal Dumont, dołączyła do naszych szeregów, aby rozpocząć projekt TSplus Academy: program e-learningowy przeznaczony dla nowych partnerów i resellerów, którzy chcą opanować wiedzę na temat środowisk i technologii TSplus, uzyskując na koniec szkolenia oficjalny Certyfikat.

W nadchodzących miesiącach klienci będą również odkrywać witryny produktów o bogatej treści z nowoczesnym wyglądem i istotnymi informacjami, uzyskają dostęp do całkowicie przeprojektowanego oprogramowania Remote Support oraz zostaną wprowadzeni w tajniki pierwszych licencji TSplus SaaS.

Programy TSplus są dostępne jako bezpłatne 15-dniowe wersje próbne.

Translate »