TSplus z dumą ogłasza, że nowa  wersja 14 TSplus Secure Remote Access jest już oficjalnie dostępna!

V14 jest wyposażona w nowy system zarządzania licencjami, który został zbudowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i jak największym uproszczeniu operacji. Dzięki tej nowej innowacji programiści TSplus starają się maksymalnie ułatwić zarządzanie licencjami.

TSplus V14 wprowadza klucz aktywacyjny, nową koncepcję, która na zawsze eliminuje potrzebę tysięcy plików licencji!

Jak to działa?

  • Unikalny klucz aktywacyjny na klienta: Wszystkie zakupione licencje na produkty, dodatki i powiązane z licencją usługi Wsparcia można teraz zintegrować w pakiety w celu łatwego nimi zarządzania.
  • Intuicyjny portal licencyjny: Partnerzy mają dostęp do dedykowanego miejsca, w którym mogą sprawdzić listę przypisanych licencji według klucza i szybko wprowadzić wszelkie niezbędne zmiany.
  • Proces aktywacji samoobsługowej: wszystkie licencje przypisane do klucza można wybrać i aktywować jednocześnie, bezpośrednio z przycisku „Aktywuj licencję” w narzędziu administracyjnym.
  • Lepsza identyfikacja sprzętu: Licencje są automatycznie kojarzone ze środowiskiem fizycznym lub wirtualnym i określonym numerem seryjnym.
  • Samodzielny rehost online: Portal klienta umożliwia administratorom błyskawiczne przeprowadzenie rehostu na nowym komputerze za pomocą klucza aktywacyjnego i numeru seryjnego.

Zachęcamy do przeczytania dostępnego na naszej stronie Przewodnika Użytkownika Portalu Klienta, aby zapoznać się z nowym systemem licencjonowania i uzyskać więcej informacji na temat jego ciekawych funkcji.

Zespół TSplus kontynuuje swoje wysiłki, aby dostarczać najprostsze, a zarazem sprytne rozwiązania w zakresie pulpitu zdalnego, od fazy zakupu do najbardziej zaawansowanych dostosowań.

TSplus w wersji 14 zawiera kolejne ulepszenia i najnowszą wersję TSplus Advanced Security z nową – potężniejszą niż kiedykolwiek – ochroną przed Ransomware!

Przetestuj teraz, aby poczuć różnicę: Pobierz aktualizację TSplus V14. Lub subskrybuj nasze usługi Wsparcia i Aktualizacji, aby móc dokonać aktualizacji!
Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Informacje o wersji, Dziennik zmian i Dokumentację online.

Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:

Translate »