Pojawiła się nowa wersja TSplus 12.40! Udoskonalenia w zakresie instalacji, administracji i bezpieczeństwa sprawiają, że TSplus w wersji 12.40 jest jednym z najbardziej zaawansowanych i potężnych rozwiązań, jakie do tej pory zaoferowaliśmy.

Zapoznaj się z szybkim przeglądem nowych funkcji i ulepszeń wprowadzonych przez nasz fantastyczny zespół programistów.

  • Administratorzy będą z pewnością zadowoleni widząc, że nasi klienci połączeń zostali scaleni w jednego zunifikowanego klienta. Klasyczne pliki instalacyjne Connection Client i RemoteApp zostały umieszczone w jednym, łatwym w użyciu instalatorze: oba pliki zostają zachowane i każdy z nich zawiera oba ustawienia.
  • Następnie, przedstawiamy nową funkcję, która sprawi, że publikowanie aplikacji będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek: Administratorzy mogą teraz używać narzędzia AdminTool do grupowania aplikacji w foldery, a następnie publikować folder dla pojedynczego użytkownika lub grupy. To sprawia, że ​​zarządzanie uprawnieniami dla wielu aplikacji jest łatwiejsze , a ​​celowe wdrażanie grup aplikacji to bułka z masłem. Wszystkie programy TSplus (Floating Panel, Application Panel, Taskbar, Folder, Web Applications Portal) oraz Mobile App będą następnie odpowiednio wyświetlać te foldery.

  • W TSplus wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo twojego serwera. Wraz z aktualizacją wersji 12.40, TSplus zintegrował jedną z podstawowych funkcji naszego wiodącego pakietu oprogramowania zabezpieczającego, RDS-Knight. Z dumą przedstawiamy TSplus Lockout, który działa teraz jako rodzima funkcja zabezpieczeń TSplus:

Lockout monitoruje nieudane próby logowania do sieci na Twoim serwerze TSplus. Rejestruje próby i automatycznie blokuje źródłowy adres IP, wykorzystany do  tych nieudanych prób.

Blokowanie IP może być skonfigurowane przez administratora, a adresy IP mogą być szybko odblokowane i wpisane na białą listę przy pomocy łatwej w użyciu konsoli zarządzania w zakładce Web AdminTool.

Nieudane próby połączeń Brute-Force są również widoczne w dzienniku zdarzeń RDS-Knight:

  • Dla nowych użytkowników TSplus lub długoletnich użytkowników, którzy niedawno odkryli nowy interfejs, stworzyliśmy film „Pierwsze kroki: TSplus wersja 12”. Video wyświetla się teraz przy pierwszym otwarciu AdminTool, zaraz po instalacji TSplus. W ciągu 5 minut zilustrujemy szybki i łatwy proces instalacji oraz zapoznamy Cię z nowymi usprawnieniami przepływu pracy i funkcji, które oferuje TSplus w wersji 12.

Pobierz najnowszą wersję aktualizacji TSplus, aby cieszyć się jego optymalnymi możliwościami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych funkcji w TSplus wersja 12.40, przejdź do strony Release Notes oraz Online User Guide i Changelog.

Przeczytaj najnowsze informacje prasowe o aktualizacjach produktów Terminal Service Plus:

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com