Wersja TSplus Enterprise oferuje technologię zdalnego dostępu TSplus w pełnym zakresie. Obejmuje on zaawansowane narzędzia do zarządzania i wdrażania, zaprojektowane w celu efektywnej integracji ze środowiskiem firmowym:

– Portal TSplus Gateway umożliwia dostęp do wielu serwerów TSplus.

– Unikalny system równoważenia obciążenia

– Wydajny menedżer farmy serwerów.

Najnowsza aktualizacja wydana w poniedziałek, 24 listopada, jest owocem wytężonej pracy zespołu TSPlus, nieustannie doskonalącego nasz produkt.

Wersja 12.50 zawiera kilka świetnych ulepszeń:

Klienci korzystający z Wersji TSplus Enterprise będą z pewnością zadowoleni z wprowadzenia przycisków „View and Control”, które ułatwiają śledzenie sesji zdalnych!

Po prostu włącz tę funkcję w GPO systemu Windows, a następnie wybierz sesje, które chcesz monitorować i / lub kontrolować.

W Portable Client Generator dodano następujące funkcje:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa poprzez ograniczenie poświadczeń dzięki zapisywaniu tylko nazwy użytkownika lub całkowite zapobieganie zapisywaniu.
  • Poprawiona czytelność Klienta w różnych systemach Windows dzięki nowemu „Encryption V2”, który automatycznie wybierze różne sposoby szyfrowania.
  • Kontrola lokalizacji generowanego Klienta poprzez przeglądanie żądanej ścieżki na dole pulpitu generatora:

  • Wzmocnij kontrolę nad środowiskiem użytkownika, wybierając dyski, do których można uzyskać dostęp podczas sesji zdalnej z wygenerowanym klientem.

To nowe ustawienie zostało dodane do „Zasobów lokalnych” ( Local resources ) i domyślnie zezwala na wszystkie dyski.

TSplus 12.50 oferuje to wszystko i wiele więcej! Sprawdź Dokumentację i Dziennik Zmian, aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami.

Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com