Minione 8 miesięcy to czas pełen niepewności. W odpowiedzi na pandemię scentralizowane przestrzenie biurowe zostały zastąpione zdecentralizowanymi pracownikami pracującymi zdalnie z domu. TSplus zdaje sobie sprawę z wyzwań, które wiążą się z szybkim przekształceniem modelu kadrowego I przedstawia wspaniałe, atrakcyjne cenowo rozwiązanie umożliwiające zdalny dostęp do komputerów biurowych: TSplus Remote Work.

Praca zdalna TSplus zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do pulpitu zdalnego

Modele biznesowe ewoluują, dostosowując się do aktualnej rzeczywistości i odpowiadając na przyszłe wyzwania. Pracownicy szukają elastyczności i oczekują, że będą mogli pracować z dowolnego miejsca. Trend home office będzie się rozwijać I wzmacniać swoje znaczenie. Aby zachować konkurencyjność, firmy muszą udostępniać swoje aplikacje pracownikom, klientom i kontrahentom, gdziekolwiek się znajdują. Jednak w przypadku organizacji, które zazwyczaj nie zezwalają na pracę zdalną, natychmiastowe jej uruchomienie wiąże się z poważnymi wyzwaniami logistycznymi, dotyczącymi zgodności i bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że infrastruktura, budżety i narzędzia różnią się w zależności od firmy.

Jest to bezpieczne i łatwe do wdrożenia oprogramowanie do zdalnego dostępu, które zapewnia szybką i bezproblemową pracę zdalną na dowolnym urządzeniu.

TSplus dysponuje już tą technologią. Oferuje klientom kompletne i kompleksowe rozwiązanie do zdalnego dostępu, zestaw narządzi pozwalających na zdalne udostępnianie aplikacji. Świadomi jednak, że to zaawansowane i wszechstronne oprogramowanie może nie zawsze być właściwą odpowiedzią na sytuacje, w których potrzeba stworzenia zdalnego biura jest sprawą pilną, programiści z TSplus stworzyli nowy, dostosowany do obecnych warunków produkt.

Przedstawiamy TSplus Remote Work, proste w zarządzaniu i łatwe w użyciu rozwiązanie zdalnego pulpitu, które umożliwia pracownikom dostęp do ich biurowych komputerów z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla hybrydowych rozwiązań kadrowych, które stały się w ostatnim czasie tak powszechne, oraz dla firm wdrażających plany ciągłości działania, które obejmują politykę pracy z domu.

Remote Work – unikalne narzędzie, które w mgnieniu oka pozwala zamienić gabinet biurowy na biuro domowe

 Dzięki serwerowi Remote Work działającemu jako broker połączeń usług Pulpitu Zdalnego pracownicy mogą przebywać w biurze kilka dni w tygodniu i przez resztę czasu pracować zdalnie bez wyzwań związanych z wieloma cyfrowymi obszarami roboczymi.

Obejrzyj wide, aby uzyskać szybki przegląd funkcji Remote Work:

Elastyczność pracy

To świetna okazja, aby dać pracownikom większą swobodę dzięki możliwości zmiany miejsca pracy i dowolnemu układaniu harmonogramu, bez żadnych ograniczeń.

Remote Work nie tylko zapewnia łączność z biurem; pozwala pracownikom na połączenia bezpośrednio z sesją konsoli ich zdalnego komputera. Aby uniknąć zakłóceń w pracy, połączenia są nawiązywane za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego; co oznacza, że użytkownicy mogą logować się z dowolnego urządzenia, w tym smartfona i tabletu – i uzyskać taką samą bezproblemową obsługę!

Technologia bez komplikacji

Remote Work to oprogramowanie  bardzo przyjazne dla użytkownika. Pracownicy mogą korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi i oprogramowania do pracy zdalnej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy w domu – zachowując ten sam wygląd i funkcje, jakie mają fizycznie w biurze.

Instalacja Remote Work eliminuje potrzebę posiadania wielu licencji na oprogramowanie lub kosztownych inwestycji w sprzęt w celu powielania znacznych części korporacyjnej infrastruktury IT.

Firmy mogą zaoszczędzić czas potrzebny na wdrożenie i szkolenia, jednocześnie mając pewność, co do efektywności I wydajności pracowników.

Ciągłość działania

Dzięki funkcji „przechwytywania sesji” oprogramowanie Remote Work umożliwia kontynuację zadań z jednego miejsca na drugim: za każdym razem, gdy użytkownik rozłącza się kończąc sesję pulpitu zdalnego, przy następnym połączeniu w biurze, sesja zostanie otwarta w tym samym momencie pracy. To jest magia Tsplus Remote Work!

Remote Work stanowi atrakcyjną alternatywę oferując konkurencyjny model licencjonowania, który umożliwia firmom szybkie przejście do zdalnych biur, utrzymując użytkowników w znanym i wygodnym środowisku cyfrowym.

Specjalna oferta dla Resellerów i Partnerów – Zapytaj o darmową licencję Tsplus Reomte Work!

Translate »