W TSplus uważamy naszych klientów za jedno z najbardziej cenionych źródeł inspiracji i innowacji.

Opinie użytkowników i administratorów TSplus są jedną z najpotężniejszych sił napędzających nasze codzienne działania i rozwój, motywując do nieustannego doskonalenia produktów – od dokonywanych na bieżąco poprawek błędów po tworzenie dodatkowych funkcji i innowacyjnych rozwiązań.

Ze względu na wspaniały feedback, który otrzymujemy od naszych sprzedawców i klientów, zespół TSplus uczynił regularne i istotne aktualizacje elementarną częścią swojej strategii rozwoju.

W tym duchu chcielibyśmy przypomnieć, że TSplus jest regularnie aktualizowany. A nasz cykl aktualizacji jest jednym z najszybszych i najbardziej niezawodnych w branży.

Szczycimy się przejrzystymi dziennikami zmian, które są łatwo dostępne i zawierają wszystkie najnowsze informacje techniczne.

Aby zobaczyć, co zrobiliśmy ostatnio, zajrzyj tutaj:

Najbliższa przyszłość zapowiada się ekscytująco – będzie sporo niespodzianek. Nowych aktualizacji, nowych zestawów funkcji i nowych produktów.

Zachęcamy również do śledzenia na bieżąco najnowszych wiadomości i informacji TSplus.

Dziękujemy za pomoc w ulepszaniu TSplus każdego dnia.

Odwiedzaj tsplus.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i pobrać ich najnowsze wersje.

Skontaktuj się z nami na  Linkedin, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami, funkcjami i wydaniami produktów TSplus.

 

Nadchodzą wielkie rzeczy. Bądź ich częścią.

 

⇒ Przeczytaj najnowsze informacje prasowe o TSplus:

Translate »