Zespół programistów TSplusa pracował przez całe lato, aby zapewnić Ci wspaniałe funkcje i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie pulpitu zdalnego.

Przed zapoznaniem się ze szczegółami najnowszych aktualizacji TSplus z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym kolejnym seminarium internetowym:

Organizowanym przez ClarionLive! Grupa programistów przedstawi wersję 12 TSplus, TSplus Two-Factor Authentication oraz kluczowe funkcje RDS-Knight opracowane w 2019 roku.

Naszą prezentację będą ilustrować wersje Demo oraz część Q&A.

Jak już zapewne wiecie, podobnie jak PowerBuilder, Delphi, Uniface lub Visual Studio, Clarion jest wiodącym środowiskiem roboczym 4GL służącym do tworzenia aplikacji o kluczowym znaczeniu.

Dołącz do nas 6 września od 18:00. Zarejestruj się za darmo pod następującym linkiem. Webinar będzie również dostępny po tej dacie na kanale You Tube.

Od czasu wydania TSplus w wersji 12.40 na początku lipca opublikowano kilka aktualizacji.

Ulepszenia związane z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (Two Factor Authentication ) i drukarką uniwersalną, a także integracją funkcji Lockout z pewnością zadowolą naszych klientów.

  • Dodatek zabezpieczeń 2FA oferuje dwuetapowy proces weryfikacji zaprojektowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa twojego portalu internetowego TSplus. Niezależnie od tego, czy logujesz się do służbowych e-maili, czy aplikacji firmowych, TSplus 2FA pozwala bezpiecznie korzystać z korporacyjnego portalu internetowego z dowolnego urządzenia. Połączenia będą dozwolone tylko wtedy, gdy użytkownik poprawnie wprowadzi dwie informacje: osobiste poświadczenia i unikalny kod uwierzytelniający otrzymany na oddzielnym urządzeniu. Działa nawet offline!

W TSplus 12.40 funkcja 2FA została wzbogacona o zaawansowane ustawienie: biała lista użytkowników dla wszystkich typów połączeń.

Z pulpitu nawigacyjnego konsoli zarządzania 2FA administratorzy mogą szybko umieścić na białej liście wybranych użytkowników lub grupy użytkowników, aby umożliwić im łączenie się za pośrednictwem portalu internetowego lub klienta RDP bez podawania kodu uwierzytelniającego.

  • Ostatnie aktualizacje obejmują ulepszenia w zakresie zarządzania siecią (Web Management) i portalu internetowego (Web Portal), wprowadzając funkcję blokady Lockout, która monitoruje nieudane próby logowania do sieci na serwerze TSplus. Rejestruje próby i automatycznie blokuje danego użytkownika po osiągnięciu autoryzowanej liczby nieudanych prób.

  • Wprowadzono dużą aktualizację narzędzia zarządzania drukarką Universal Printer. Opcje drukowania są teraz łatwiejsze do znalezienia i skonfigurowania. Rozmiary stron można wybrać z menu rozwijanego, a ponadto dodano opcję ułatwiającą resetowanie niestandardowych konfiguracji podczas logowania.

Pobierz aktualizację TSplus Update, aby cieszyć się optymalnymi możliwościami oprogramowania lub kup TSplus 2FA, aby uzyskać wyższy poziom bezpieczeństwa!

Przejdź do stron dokumentacji dotyczących uwierzytelniania dwuskładnikowego, blokady Lockout TSplus, a także do strony Release Notes z dziennikami zmian naszych produktów, aby uzyskać więcej informacji na temat nowych funkcji.

⇒ Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:

 

 

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com