Z każdą nową odsłoną naszego produktu, zespół TSplus nieustannie wyznacza sobie coraz śmielsze cele w dziedzinie zdalnych połączeń. Również najnowsza wersja TSplus 12.50 została wzbogacona o ważne ulepszenia:

  • Zawsze staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego Zespół TSplus wprowadza funkcję „Wyślij do klienta”, menu kontekstowe – uruchamiane za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy – które pozwala użytkownikom zdalnym z łatwością pobierać pliki na ich lokalne komputery:

Menu kontekstowe Wyślij do klienta musi najpierw zostać włączone przez administratora na karcie „Ustawienia zaawansowane” w AdminTool.

  • Można teraz umożliwić dostęp z klienta Microsoft RDP tylko dla administratorów w zakładce Sesje> Uprawnienia w narzędzie AdminTool:

  • W poprzedniej wersji zaimplementowano nowe ustawienia drukarki uniwersalnej:
    •  Dostępne rozmiary papieru od formatu A4 po dowolny format drukowania.
    • Dodano także pole „Resetuj ustawienia użytkownika podczas logowania”, aby wymusić domyślny format drukarki uniwersalnej w przypadku formatu wybranego w narzędziu AdminTool w nowej sesji każdego użytkownika.

W tej wersji dodano 2 formaty drukowania: orientację Pionową i Poziomą (Portrait and Landscape).

  • Dodatki są teraz automatycznie aktualizowane w tym samym czasie, co TSplus.
  • TSplus 12.50 zawiera wszystkie ulepszenia i poprawki wydane w poprzednich wersjach.

Pobierz najnowszą wersję aktualizacji TSplus, aby odkryć wszystkie najnowsze funkcje.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z odpowiednią dokumentacją: Menu kontekstowe, Uprawnienia do sesji, Drukarka uniwersalna

Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com