Z dumą ogłaszamy oficjalne wydanie wersji TSplus 12.70.

Wraz z nią pojawiają się ważne ulepszenia i nowe funkcje, między innymi: Aplikacja internetowa TSplus!
Aplikacja TSplus Web App, zbudowana przy użyciu nowoczesnych funkcji wyświetlania HTML5 i przeglądarki  interfejsów API, zapewniając te same doświadczenia, co aplikacja lokalna: responsywny projekt, powiadomienia push i ikona ekranu głównego, umożliwiające uruchomienie portalu internetowego za jednym kliknięciem.

Progresywne aplikacje internetowe to klasa aplikacji internetowych, które zapewniają na bieżąco aktualizowane, natywne doświadczenia użytkownika, przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznego zaplecza i niezależności sieci w odniesieniu do strony internetowej.
Mały instalator pobrany bezpośrednio z portalu TSplus Web Portal sprawia, że wszystko jest proste, bez konieczności wyszukiwania aplikacji internetowych w sklepach z aplikacjami dla każdego środowiska systemu operacyjnego.

Jest to szybko ładująca się, niezawodna i wieloplatformowa – równocześnie gwarantująca te same doświadczenia co natywna – przestrzeń robocza. Rozwiązanie, które spełnia marzenia użytkowników.

Nową funkcją można zarządzać korzystając z zakładki Web w narzędziu AdminTool.
Przeczytaj dokumentację online, aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji i dostosowywania nowego rozwiązania do własnych potrzeb.

TSplus 12.70 zawiera inne innowacje, które z pewnością zadowolą naszych klientów, takie jak Drukarka wirtualna (Virtual Printer): przydatny nowy dodatek, który znacznie upraszcza proces zdalnego drukowania podczas sesji RDP.
Drukarka wirtualna umożliwia drukowanie jako lokalne – natychmiast, elastycznie i wydajnie. Przeczytaj dokumentację online.

Pobierz najnowszą wersję TSplus.
Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z uwagami do wydania i dziennikami zmian, a także z internetowym przewodnikiem użytkownika.

 

⇒ Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com