TSplus to świetne narzędzie służące do uzyskiwania dostępu do aplikacji biznesowych z dowolnego miejsca. Jednak musisz mieć pewność, że zarówno twoje serwery, jak i dane pozostaną bezpieczne. Właśnie dlatego bezpieczeństwo Twoich połączeń znajduje się w centrum naszej strategii innowacji.

Nasz dodatek z zakresu bezpieczeństwa RDS-Knight to niezawodna broń do ochrony Twoich serwerów przed wszelkiego rodzaju atakami.

Oferuje do 6 skutecznych zabezpieczeń, które można wdrożyć i zarządzać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Krótki film poniżej przedstawia, w mniej niż dwie minuty, funkcje i zalety tego wspaniałego narzędzia ochrony:

RDS-Knight jest nieustannie aktualizowany, aby pozostać kompletnym narzędziem do zapobiegania atakom. Najnowsze dodatki obejmują:

  • Wyższa wydajność Homeland Protection i Working Hours Restriction.
  • Nowe ustawienie Working Hours: automatyczne wylogowywanie sesji na koniec autoryzowanego okresu.
  • Pełna kompatybilność z Windows Server 2008.
  • Ulepszenie dziennika zdarzeń – nowe funkcje uruchamiane za pomocą kliknięcia myszką.
  • Wprowadzenie audytu systemu.

Aktualizacja TSplus 12.40 integruje również jedną z podstawowych funkcji RDS-Knight jako natywną funkcję bezpieczeństwa twojego portalu aplikacji internetowych: TSplus Lockout.

Lockout monitoruje nieudane próby logowania w portalu internetowym i tymczasowo uniemożliwia użytkownikowi nawiązanie połączenia po kilku nieudanych próbach w określonym przedziale czasowym.Wartości progowe dla monitorowanego interwału logowania i czasu trwania blokady mogą być łatwo skonfigurowane przez administratorów w zakładce „Ustawienia zaawansowane”.

Ta zmiana znajduje odzwierciedlenie w nowej wersji RDS-Knight 4.2: Dziennik zdarzeń bezpieczeństwa RDS-Knight wyświetla teraz zdarzenie „Lockout” za każdym razem, gdy użytkownik wprowadzi nieprawidłowe dane uwierzytelniające w portalu internetowym TSplus.

Tymczasem, Brute-Force Defender nadal blokuje adresy IP po kilku nieudanych próbach logowania, niezależnie od nazwy użytkownika.

Daje to podwójną warstwę ochrony twojego Web portalu TSplus!

Pobierz najnowsze wersje aktualizacji TSplus i RDS-Knight, aby cieszyć się optymalnym bezpieczeństwem.
Przejdź do stron dokumentacji dotyczących TSplus Lockout, RDS-Knight, a także do strony Release Notes z listami zmian w naszych produktach, aby uzyskać więcej informacji na temat nowych funkcji.

 

⇒ Przeczytaj najnowsze informacje prasowe na temat aktualizacji produktów Terminal Service Plus:
Przegląd udoskonaleń w wersji TSplus 12.40.
Prezentujemy najnowszą aktualizację TSplus 12.40.
RDS-Knight 4.2 ogranicza dostęp zdalny w czasie.

 

Translate »